Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ennyire szívtelenek az...

Miért ennyire szívtelenek az emberek? Hogyan lehetne ezt megállítani?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a kutyusokat, nekem is van 2.

Néha felnézek az apródra kiváncssiságból.. de megfogadtam, hogy többet nem fogok..

Hogy van szíve valakinek eladni 2× elletett szukáját? Vagy 3,4,5,6 éves .. vagy akár vemhes kutyáját. Komolyan nem fér a fejembe.

pl 1.. 1000 közül

[link]


Hogyan lehetne ezt megállítani? Komoly válaszokat várok.

Nagyon sajnálom őket :(


2014. febr. 22. 19:38
1 2
 1/19 anonim válasza:
72%
na ez tényleg felfoghatatlan számomra is, úgy nézik szegény állatokat mintha sima tárgyak lennének! Mi az hogy a 3,5 éves kutyáját cserélné egy másikra! eszméletlen :D
2014. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen.. üzlet.. De ők nem feltétlen haszonállatok, hogy passzolgassuk, ha már elhasználtuk mint egy rongyos zsebkendőt.
2014. febr. 22. 19:44
 3/19 anonim válasza:
21%
Hm. És azt a jelenséget hogy lehetne megállítani, hogy a kisfiamat sosem tudtam altatni babakocsiban, mert a kutyák örjöngésétől mindig felkelt? Lehet lepontozni, ebben az országban több becsülete van egy kutyának, mint egy embernek.
2014. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves másik utolsó!


Semmi köze a kérdésnek a válaszodhoz szerintem..

2014. febr. 22. 19:58
 5/19 anonim válasza:
4%
Ha semmi köze, akkor is leírom, mert nekem meg már ebből van elegem. Ez is a szívtelenség egy formája, hogy a kutya előbbre való, mint az ember ebben az országban.
2014. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

"Hm. És azt a jelenséget hogy lehetne megállítani, hogy a kisfiamat sosem tudtam altatni babakocsiban, mert a kutyák örjöngésétől mindig felkelt? Lehet lepontozni, ebben az országban több becsülete van egy kutyának, mint egy embernek."


Mivel az ember saját magáért felelős, a kutya viszont nem tud gondoskodni magáról -.-

És mondd, azt a jelenséget hogy lehetne megállítani, hogy éjszaka nem tudok aludni a szomszéd vonyító purgyéjától..?

2014. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Megállítani...sehogy.

Az emberek sokfélék. És mindig lesznek olyanok, akik nem éppen a te érzéseiddel egyenértékű cselekedeteket tesznek.

2014. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

"is a szívtelenség egy formája, hogy a kutya előbbre való, mint az ember ebben az országban."


Mondja ezt egy csupaszív ember...

2014. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%

Egy kutya nem tud magáról gondoskodni,egy gyereknek meg ott vannak a szülei,nagyszülei stb..

Eltérve erről a szép választól,a kérdésre annyit reagálnák,hogy ezeket az állatokat sajnos tárgyként tekintik,akit bármikor el lehet adni,mikor nem így van.A kutyának is van érző szíve,attól,hogy más faj még így van.

2014. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
a disznónak is van,mégis levágjuk,és befalod.Meg a csirke nyakát elvágják,vérüket kifolyatják,te meg kirántod,és befalod... Érdekes vagy... Pedig nekik is van szívük,és érző lények.Vagy egy fa.Szíve nincs,de bizony ők is éreznek,és szükség esetén védekeznek.Igaz különböző sajátos módon.pedig a csirke sem,a disznó sem,de még egy fa sem tud önmagára vigyázni.
2014. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!