Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kutyám 8hetes. Nemrég...

Cserép Anett kérdése:

Yorki kutyám 8hetes. Nemrég került hozzám. Mivel tudnám leszoktatni az ok nélküli ugatásról és a harapdálásról? Persze értem hogy nő a foga és ezért rág de az h a lábamat nem tudom felemelni mert rátámad már nem nagyon bírom.

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha 8 hetes és nem rég került hozzád( tehát nem a 8. hét után), az már nem jó...

Próbálj vele kutyául viselkedni... jobb esetben meg fogja érteni, rosszabb esetben meg veszett ügy szegény... És csak egy jó tanács: később is kezeld kutyaként...

2014. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom.most kerülhetett volna csak hozzàm.rendkìvüli eset,de 1hete nàlam van..köszönöm a választ:)
2014. febr. 22. 20:32
 3/6 anonim válasza:
Hello!Nekem is van egy yorskhire terrierem(8hónapos).Az elejèn nálam is elkezdet volna vadóckodni de erèlyesen rá kell szólni,kicsit ráütni a popsijára.Sok rágni való játèka volt ès van neki.Így azokkal elfoglalja magát,ès a fogának is jó!Ezt tudom ajánlani!:)
2014. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neki is sok játéka van de a lábam meg az ujjam jobban érdekli.de akkor talán majd elhagyja ezt a tulajdonságát.köszönöm a tanácsot:)
2014. febr. 23. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kis yorkim is rágcsálja a lábam és sokat ráfekszik a papucsomra ha pl a konyhában állok.Egy hete van nálam ,most 9 hetes ha rászolok ,hogy (neeeemmm) rögtön abbahagyja imádom ,okos ,játékos.Mindenképpen mérgesen szolj rá ha ezt csinálja le fog szokni erröl meglátod :)
2014. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jó, ha mérgesen szóltok rá egy kiskutyára. Ő még nem érti, hogy mi rosszat tett, csak megijed, és félni fog tőled. Több könyvben is olvashattok róla, hogyha a kezeteket vagy lábatokat rágcsálja, ne hagyjátok neki, adjatok neki valami olyat, amit rághat, de semmikép ne kiabáljatok vagy szóljatok rá dühösen, főleg ne üssetek rá. Lehet neki mondani, hogy nem szabad, ne csináld de ne mérgesen, főleg ne kiabálva.
2015. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!