Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már ILYEN is van? Azt hittem...

Már ILYEN is van? Azt hittem eddig, csak a fajtatiszta (kinézetű) kutyákat szaporítják!

Figyelt kérdés

Leesett az állam.


[link]


Tájékozatlan vagyok? Mi a fenét akar kezdeni egy rakás keverék kutyával?



2014. febr. 23. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
De ez egy szuka, nem tűnt fel? A saját kutyájának akar kölyköket. Nem mindegy neked, mire kell neki a kiskutya?
2014. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jól értem, hogy akar egy csomó keverék kiskutyát - magának?
2014. febr. 23. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen kutya mennyire el van hanyagolva...
2014. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem hiszem hogy normális épp eszű ember akár csak a közelébe is engedné a kanját, nemhogy még fizessen is érte.
2014. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy,mire kell neki a kiskutya,mert ilyen szaporított keverékekkel van tele az összes menhely és gyepi.Sok kutya hónapokig,évekig bent van.
2014. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de az én kutyám is hasonló helyről lett mentve. Úgy értem, direkt minél keményebb kutyákat raktak össze, volt ott kaukázusi-roti, német juhász-pit, cane corso-dobi... Nem véletlen. Viadalokra képezték őket, keresték a legkeményebb kutyát a különböző párosításokkal. Az enyém még kölyök volt, természetesen láncon tartva, kiéheztetve amikor felszámolták a telepet. El tudom képzelni, hogy nem véletlen keres mellé pont ilyen kutyákat, a méret a legutolsó tényező, csak az jobban hangzik...
2014. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

például bulldogoknál is van ilyen...vannak hirdetők, akik évek óta hoznak 75%-os és 50%-os almokat, hol angol-francia bulldog, hol valamelyik amstaffal keresztezve, hol még vegyesebb, mert a keverérkek keveréke...


de pl tipikus,hogy létrehoznak egy mopsz-francia bulldog keverék szukát, pároztatják egy francia apával, és lesz egy kisméretű, extrabőrös, nagyon turcsi, nagyon gülü kiskutya.


Vagy ha bulldog-boston terrier a szuka, akkor pedig bulldog lesz, de atletikusabb...


trendi fajtáknál ez nagyon gyakori sajnos



a minibulldogról már ne is beszéljünk, ahol csivava játszhat be.

2014. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bisztos befedezteti,aztán fajtisztaként adja el!
2014. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!