Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám agressz...

Mit tegyek ha a kutyám agresszív a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves howawart szuka kutyám. Költözünk és pár napra oda visszük egy ismerőzünkhöz aki odavan a gyerekekért van 2 négy éves kislánya és a kutyám mindig morog rájuk és még oda is kap:( valaki?

2014. febr. 23. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Esetleg eddig kellett volna megnevelni, nem most az utolsó pillanatban csodálkozni...
2014. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek máshova arra a pár napra, ez nem ilyen fél perc alatt megoldható probléma.
2014. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint kutyatartó és szülő egyben én nem vinném gyerekes családba a kutyám, ha tudom, hogy nem csípi a srácokat, és nem is fogadnék be - még pár órára sem - aki a gyerekemet veszélyeztetné. Gondold át, nehogy baj legyen!
2014. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az is kérdéses a történetben, hogy a gyerekek hogy viselkednek a kutyával, egy egyáltalán nem elhanyagolható.

Ezzel együtt osztom az előzőket, ez egy hosszabb program, mint hogy egycsapásra megoldódhatna, így fölösleges bármit tanácsolni, mert akkor azt hihetnéd hogy az úgy már biztos működni fog, pedig erre semmi garancia nincs.

2014. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előttem szólókhoz. Tapasztalatból tudom hogy a gyerek is ingerelheti a kutyát. Lehet, hogy a két kiskölyök csinált valamit, ezért morog a kutya. Valahogy meg kéne oldani, hogy a kutya és a gyerekek ne találkozzanak arra az időre míg odaviszitek, vagy vigyétek kutyapanzióba. Más ötletem sajnos nincs.
2014. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Voltam vele mindenféle kutyaiskolában meg tanfolyamon. Jó sok barátomat megkérdeztem de nem tudtak válaszolni:( mindenki más elfoglalt.
2014. febr. 23. 15:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor panzió. Gyerekek testi épségével nem játszunk.
2014. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi a válaszokat:)
2014. febr. 23. 19:18
 9/10 A kérdező kommentje:
Elkezdték bántani a kutyák a panzióban FRANC
2014. febr. 24. 18:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Valaki?
2014. febr. 24. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!