Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a tacskó kutyámra tetoválás...

Ha a tacskó kutyámra tetoválást akarok csinálni a hasára, akkor kis korában érdemes? Mi a véleményetek a kutya tetkókról?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 10:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Ha igazi tetoválásra gondolsz, olyat hála az égnek épeszű tetováló nem csinál kutyára. Talán létezik olyan betegelméjű, de ha észreveszik akkor jó eséllyel felnyomják a gazdát.

Ha arra a tetoválásra gondolsz amikor a szőrbe beleborotválnak egy mintát (mert azt hívják még kutyatetkónak), akkor nekem személy szerint nem tetszik, és nem látom értelmét. Ráadásul a tacsi amúgy is alacsonyan van, pont a hasán lévő szőrre van elég nagy szüksége ahhoz, hogy ne fázzon meg. Én nem csináltatnék.

2014. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
olyan tetoválásra gondoltam ami az embereknek is van, altatásban lehetne megcsinálni, szerintem vagány lenne, meg a neve is rajta lenne.
2014. febr. 24. 10:50
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem fogják megcsinálni. Van jópár tetoválásom, és elég sok időt töltök a szalonban. Sokat beszélgettem tetoválókkal, és feljött ez a téma is. Nem csinálnak ilyet, vagy aki csinál, annak azt se engedném hogy megsimogassa a kutyámat, nem hogy varrogasson rá. Maximum haver aki amúgy tetováló, otthon megcsinálja neked sutyiban de ha valami fertőzést kap abba bele is halhat a kutyád. Altatógépet/altatót honnan szerez? Ő nem állatorvos, hanem tetováló.

Szerinted mi értelme lenne? Visszanő rá a szőr, és akkor nem is látszik. Neki pedig semmit sem jelent csak fájdalmat, mert a tetkó azután is fáj hogy már kész van. Azért mert neked "menő", ne tedd ki ilyennek a kutyád.

2014. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
97%
Ne kínozd szegény állatot ilyen hülyeséggel, én biztosan nem csináltatnék! Jól néz ki az a kutya úgy, ahogy van!!
2014. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Hát te tiszta hülye vagy!!!!! El kellene venni tőled a kutyát te félkegyelmű barom!
2014. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Igazit nem fogsz tudni csináltatni legálisan, állatkínzásért lecsukatják a készítőjét és téged is. Nem vagy normális hogy ilyen még csak eszedbe is jutott.
2014. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinném hogy lenne olyan barom állat aki megcsinálja, szerencsétlen kutyának! Ha szereted, nem csináltatsz neki, mert ÁLLATKÍNZÁS!
2014. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

és hol van ilyen jogszabály hogy nem lehet tetoválást csinálni az állatra? mert én iylenről nem tudok...

Amúgy le lenne borotválva ott a szőr, hogy látszódjon a tetoválás

2014. febr. 24. 10:58
 9/25 anonim válasza:
95%
Jézusom barom.. remélem ez csak vicc... Ha nem tudnád a kutya nem egy tárgy egy játék amit kedvedre alakítgatsz, hanem egy érző lény.. Szóval ilyesmi még csak meg se forduljon a fejedbe ember..
2014. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Istenem, de sok beteg ember van... Mégis ki a fene látná, vagy minek oda tetoválás? Neked az tetszik, ha a kutyád ki van varrva? Vegyél plüsst, firkáld össze filctollal, aztán nézegesd 24/7.
2014. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!