Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Irtózatosan büdös a bolha+kull...

Irtózatosan büdös a bolha+kullancs nyakörv, el fog múlni ez a szag?

Figyelt kérdés
Nem bolhás és nem is volt benne kullancs, de az állatorvos ajánlotta hogy vegyek neki a Fressnapf-ban egy ilyen nyakörvet. Kap cseppet is a kullancsok ellen, de biztos ami biztos. Na most, kb. fél órája tettem fel rá, és annyira büdös hogy hányingerem van. Erős, szúrós a szaga, a kutyát nem zavarja de engem eléggé. El fog ez múlni?
2014. febr. 24. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
vedd le a nyakadról,és nem fogod érezni :)))
2014. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mostmár azon gondolkozom hogy inkább kidobom. Végülis nem bolhás, és a kullancs ellen ott vannak a cseppek, csak azt hittem ez extra védelmet ad valahogy, de nem azt hogy a bűzével ijeszti el a bogarakat.... :D
2014. febr. 24. 19:03
 3/14 anonim ***** válasza:
El, de a hatása is.
2014. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elvileg 4 hétig jó, amúgy tényleg hatásos?
2014. febr. 24. 19:18
 5/14 anonim ***** válasza:
milyen nyakörv ez? mi a neve? 4 hétig? nem hónapig?
2014. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Akiteki ***** válasza:
58%
Sajnos ilyen a hatóanyag szaga. Ezért nem teszek rájuk én sem. A csepp szagtalan és sokkal hatásosabb.
2014. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Duoband 2in1, és tényleg 4 hónapig jó csak rosszul emlékeztem! De lehet semeddig se lesz jó, mert inkább leveszem, ez a szag egyszerűen kibírhatatlan. Nem csodálom ha ettől még a bolhák és a kullancsok is menekülnek.
2014. febr. 24. 19:35
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Vagy veszel neki forestot, 7 (!) hónapig és véd, mióta rajta van a cseppel kombinálva, egy kullancs nem volt bennem, de bolha sem. Nincs szaga és vízálló.
2014. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
1-2 nap alatt elmegy a szaga egyébként, én megszoktam:)
2014. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, csak van rajta csepp, ez csak egy "mellékes" védelem, így azért csábítóbb volt ez egy ezresért, mint az több mint hatezerért, de már úgy érzem jobban megérte volna. Esetleg megpróbálok a neten utána nézni, mert a Fressnapfnél drágábban gondolom sehol nem kapom meg.
2014. febr. 24. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!