Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd beszólt hogy...

A szomszéd beszólt hogy hangosan hallgatom a zenét. Azért mert két láncon tartott kutyája ugat. Hol tudom felnyomni, hogy vigyék el a kutyáit?

Figyelt kérdés

Minimum napi 3 órát ugatnak egyfolytában! Ha kell több napnyi felvételt tudok csinálni erről!


Beszólt, hogy hangosan hallgatom a zenét, mire reagáltam, hogy a kutyái ugatása miatt. Azt mondta, hogy a kutyának az a dolga, hogy ugasson, milyen jogon akarom én elcsendesíteni a kutyáit.

Reagáltam, hogy a zenének az a dolga, hogy szóljon, milyen jogon akarja Ő elcsendesíteni a hifim?

Azt mondta, hogy nagyon ráfázok, ha még egyszer zavarni fogja a zeném!


Én nem akartam háborút, de akkor legyen! Szereti a kutyáit, szokott hozzájuk dumálni! De bosszút akarok állni!


Hogy tudom felnyomni őt, hogy két kutyáját láncon tartva napi 3-4 órát ugat? Mondom, felvételt is csinálhatok akár heteken át! Bizonyítékom meglesz!



2014. febr. 24. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

a település

jegyzőjénél tehetsz panaszt

2014. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Bele lehet kötni a lãnc hosszába,de a kutyák ugatãsába is.De jobb lenne háború helyett béke.Tehát felnyomod a közjegyzőnél,aztán alkudozzatok.Viszont vsz,halvány fogalma sincs,milyen módszerekkel lehet csendesebbé tenni egy kutyát,úgyhogy ha valaki nem magyarázza el,nem változik semmi.Elvinni meg biztos nem viszik el.Max bírságot kaphat.De te is,bizonyos decibel felett.
2014. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Ezzel csak az a baj hogy hiába vinnék el a kutyákat, rövid időn belül jönnének a következők és kezdődik az egész előlről.


Egyébként helyesen szóltál, én se mondtam volna mást. Esetleg megijesztheted azzal, hogy "csak nehogy valami véletlen folytán egyik nap azt vegye észre hogy holtak a kutyái", szerintem ettől meg fog ijedni és ha szereti a kutyáit akkor tesz valamit.

2014. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!