Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csivava kutyám a lábamon...

A csivava kutyám a lábamon élvezkedik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha leülök a négy éves szuka kutyám rögtön jön és elkezdi d*gni a lábamat, pedig nem is tüzel!!!! Mi lehet az oka? SOS már nagyon fáj a lábam az éles kis karmaitólXD

2014. febr. 24. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Baz és te ezt hagyod neki? Élvezed ezt te is? Nem jutott eddig a kis eszedbe hogy mondjuk rászólj, hogy ezt nem szabad?! Ezzel a lábhágással azt üzeni neked: "Én vagyok itt a főnök, te pedig az én kis csicskám. Hogy ezt a tudtodra adjam jól megháglak hogy tudd hol a helyed: alattam!"


Olvass utána a falkavezérségnek és neveld meg a kutyád.

2014. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Nem kéne a "Kutyák" kategórián belül alcímeket nyitni? Ez ma a harmadik. Mi a fenének kell mindenkinek kutyát tartani?
2014. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A meghágás a dominancia kinyilatkoztatását jelent (sok esetben), nem dughatnékot. Pláne nem lánykutyánál. Meg kell nevelni. Pláne ne hagyd, hogy karmolásszon.
2014. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én szukám,ivartalanított bullterrier is bepróbálta velem ezt.Egyszer.Kapott akkorát a seggére,hogy azóta eszébe nem jut.
2014. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Üvöltök én hogy "Pille nem szabad!" meg ilyesmi de nem lehet leszedni. Ha

újsággal seggbevágom általában abbahagyja máshogy nem:(

olvastam már ilyeneket de még mindig!!!

2014. febr. 24. 23:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom figyelmesbe a következő videót: http://www.youtube.com/watch?v=NI53IzK5wqE
2014. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2014. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát, Pillével ne üvöltözz, hanem fogd meg a grabancát és rakd odébb. Ha újrakezdi akkor megint. Ha még egyszer nekiáll akkor picit szegezd a földre, és magyarázd el neki, hogy ezt a dolgot egyszer s mindenkorra el lehet felejteni.

Attól hogy kis méretű még ugyanúgy kutya, semmivel sem kell vele finomabban bánni, mint egy nagyobb ebbel.

2014. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért csinálja ezt Pille, mert ennyibe vesz téged. Nem a gazda vagy, hanem a csicska lábtörlő. Nem értem, hogy hagyhatod, hogy a kutyád még fájdalmat is okozzon neked, ha a szép szóból nem ért, akkor fegyelmezd keményebben, bakker ez csak egy csivava, én rottweilert tartok, és ezerszer normálisabb, mint a te kutyád, pedig kaliberben nagyon nem egy szinten vannak. Hiába van jól szocializálva az enyém, az tuti, ha egy csivava ilyet csinálna vele, elborulna az agya, ez még a kutyafalkában is nagy bunkóság, pláne egy ilyen kis nudlitól.
2014. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja tudom:(
2014. febr. 25. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!