Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám elé milyen itatót...

A kutyám elé milyen itatót tegyek?

Figyelt kérdés

most egy kis tál van előtte. De mindig elviszi olyant szeretnék amibe sok víz fér. Amiből kedvére ihat és nem tudja felborítani sem. én egy ilyesmi műanyag vödörre gondoltam. ez jó lehet? [link]


Köszönöm a segítséget!


2014. febr. 24. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kerámia tál esztétikusabb lenne :-)
2014. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél fém vödört, valami ilyesmit: [link]

Majd tegyél köré köveket, és így nem fogja tudni felborítani.Mi is ezt csináltuk, mivel a kutyám mindent felborít. :) (ajánlom vegyél 10 literes vödört)

2014. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2# vagyok.Rosszul írtam, ne téglát, hanem nagy térkövekkel kerítsd be a vödört, és ha inni akar, akkor rá áll a térkőre, aztán ihat. :)
2014. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyen műanyag vödrünk van, egy az első kertben, egy hátul. Teljesen praktikus, és könnyű tisztitani. Azt hiszem valami 300 ft.-ért vettem őket a 100-as boltban.
2014. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!