Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megette a C-vitamint?

Megette a C-vitamint?

Figyelt kérdés
Az volt, hogy influenzás vagyok, és annyi C vitamint eszek most, amennyit csak tudok, ezt a legolcsóbb fajta, leveles C-t veszem, 60 mg-os asszem. És ahogy nyomkodtam volna ki a levélből, kettő leesett a földre, a kutyám meg szeret mindent, aminek zörög a csomagolása, és hasonlít a jutalomfalatra, úgyhogy bekapkodta azt a 2 c-vitamint. Először megijedtem, de aztán gondoltam, ez vitamin, ráadásul a gyenge, nem az 1000-es. Úgy tűnik szerette, mert ugrált föl rám utána, hogy kér még. Baj lehet ebből, hogy evett két szemet? Vagy még jó is? Kutyának lehet ilyet adni? Különben 5 kilós havanese keverék.

2014. febr. 25. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. :)
2014. febr. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez csak reggel derül majd ki, hogy felébred-e. 2 c-vitamin 5 kilós kutyának? elég necces
2014. febr. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utsó mit paráztatod? semmi baja nem lesz -_-
2014. febr. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz ! Az én kutyám meg szinte vega :D .Imádja a zöldséget gyümölcsöt .Volt ,hogy megevett egy nap egy narancsot + sárgarépát,krumplit sőt még káposzta csumáját is ;) stb végülis bármit . Kutyám hagyma kivételével mindent imád :D ! Soha semmi baja nem lett . Kell a vitamin ;) !
2014. febr. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz tőle. Normális esetben a saját szervezete előállítja, amennyire szüksége van.

Volt egy vesebeteg kutyusom, neki viszont rendszeresen kellett adnom C-vitamint.

Meg 2 db az nem nagy mennyiség.

2014. febr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz, de legközelebb legyél óvatos, mert ha a gyógyszeredet is beveszi (pl. egy lázcsillapítót), az már szomorú következményekkel járhat.
2014. febr. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!