Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyán játékokat ajánlotok...

Milyán játékokat ajánlotok egy kan kölyök cavalier king charles spánielnek? Labda, Plüss, rágójáték? Mennyi játék kell egy kölyökkutyának?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Első körben vegyél neki egy puhát és egy rágnivalót, aztán majd elválik, melyik szereti meg jobban. Egy-két játék elég, nem kell elhalmozni.
2014. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én minden szirszart megvettem:)) Nálunk a plüssállatok voltak a tuti befutók minden méretben. Ha veszel, akkor vagy erős varrásut vegyél, vagy szedd ki belőle a tölteléket, és tegyél bele egy rongyot.
2014. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rágójáték helyett pedig rendes naturál rágóka. Ilyenkor bikacsök, később olyan 5-6 hónapos korában már kaphat marhaínt, szárított marhahúst, disznóorrot. Préselt bőrt én egy-két termék kivételével nem szívesen adok.
2014. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A cavalierek alapból imádják a labdákat. A csörgős labdát pedig különösen. Vannak rajta lyukak és így meg tudja fogni, de nehezen tudja szétrágni, a benne levő csörgő miatt akár saját magát is el tudja szórakoztatni.
2014. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!