Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féltenem kellene a Cane corso...

Féltenem kellene a Cane corso kanomat egy német juhászkutyától (kan)?

Figyelt kérdés
Amikor sétáltatom a kutyám már nem egyszer láttam egy másik német juhászkutya kant az utcán egyedül. Szerintetek féltenem kellene ha esetleg én már nem tudnám megakadályozni az összekapást?

2014. febr. 25. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd ki az állatvédőket, vagy egy menhelyet, majd befogják a németjucit. Én a helyedben tartanék tőle, hiszen nem ismered azt a kuyát, nem tudhatod, hogy kóbor-e, vagy van-e gazdája. Még ha a gazdájával lenne, az is más.
2014. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Féltened kellene, hiszen attól függetlenül, hogy mennyire szeretjük a kutyákat, beszámíthatatlanok. Nem tudhatod hogyan reagálna a német juhász a te kutyád láttára.
2014. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is félteném a helyedben a kutyámat. Elég egy rossz helyen történt harapás és sokáig járhattok az állatorvoshoz.
2014. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 donne ***** válasza:
Szerintem ha akart volna már támadt volna.Ha félsz hozzáteszem még sokkal rosszabbat teszel, mert a másik kutya megérzi, és a kutyád is átveszi a nyugtalanságodat stb, szal ne beszéld be magadnak a dolgokat...Ha mégis odamenne és összekapnának, akkor a lehető leggyorsabb módszer, ha egy vödör vizet öntessz a marakodó kutyákra, így hamar feleszmélnek, könnyebb elkapni őket, anélkül h megmarnának,esetleg meg is futamodik a másik eb.Persze ismeretlen terepen elég nehéz, max besietsz, s kérsz vmeik házból egy vödör vizet.Vagy a legjobb megoldás ha szólsz hivatalba, önkormányzat,stb h van 1 kóbor kutya, vitessék el vagy...stb...(ha nincs gazdája)
2014. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hogy domináns-e a Cane corso ha igen akkor féltsd a Német Juhászt,ha nem akkor a cane corsot.Szóval véget nem érő aggodalmaskodásod lenne.Vagy ha külön kennelbe lennének és nem engednéd ki őket egyszerre+győzödj meg,hogy nem tudnak kennelt mászni
2014. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!