Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy törzskönyve...

Mennyibe kerül egy törzskönyvezett argentín dog kölyök? Van különbség a szuka és a kan ára között?

Figyelt kérdés
[link] [link] például ezekből a kennelekből. Csak kíváncsiságból kérdezem. :)

2014. febr. 25. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 150 körül kezdődnek,pontos árat a tenyésztő mondd.A kan-szuka között általában nincs különbség.A hobbi vagy show vonal között szokott lenni,de egy jól sikerült alomnál nem mindig van hobbi szint.
2014. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
150-200e Ft körül. Ha pl. színhibás, ami a legjobb kennelekben is előfordul, akkor jóval kevesebb az ára is. Az enyémnek van a hátán egy nagyobb folt, ami már nem megengedett, ezért tenyésztésből kizárt. Így volt 100 euró. Ugyanúgy meg van minden papírja, csak köteles vagyok ivartalanítani. Bár ez egyébként is terv lett volna. Persze ez nem törvényszerű, nekem szerencsém is volt. De érdemes ezen a lehetőségen is elgondolkoznod.
2014. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen mindenhol olvastam, hogy ha nem akarom tovább tenyészteni akkor ivartalanítási kötelezettségem van... És lehet hogy ez most egy felesleges és hülye kérdés, de nem lehet a tenyésztőkkel megegyezni vagy valami, hogy én tényleg nem szeretném pároztatni, de nem is akarom ivartalaníttatni? Nincs tervben a kutyavásárlás csak max jóval később de érdekelne a dolog... Mert például ha szeretnék egy szuka kutyust egyedül tartani, és nem szeretnék tényleg kölyköket tőle, akkor muszáj ivartalaníttatnom? Vagy olyan kutyust kell választanom aki hibátlan és továbbtenyésztésre lenne való a külleme miatt és jóval drágább is pedig nem is fogom pároztatni?
2014. febr. 27. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem szeretnél kölyköket, ivartalaníttasd. Sok betegség megelőzhető az ivartalanítással, pl a gennyes méhgyulladás. A kutyának is jobb, neked is jobb.
2014. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod ivartalaníttatni?
2014. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha ilyen dolgokban nem vagy otthon, akkor felejtsd el a fajtát. Kemény kutya, határozott gazdinak.
2014. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó: kétszer is leírtam, hogy csak érdeklődöm még azt is leírtam hogy nincs tervben kutyavásárlás... nem értem miért kell rögtön itt ítélkezni análkül hogy pontosan elolvasnád amit írtam és ráadásul még csak valami válasz félét sem írtál a megkérdezettekre... szerintem itt nyugodtan feltehetek egy ilyen kérdést ugyanúgy mint akimegkérdezi hogy ly-nal vagy j-vel írnak egy szót...
2014. febr. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!