Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Munkavonalú golden retriever?

Munkavonalú golden retriever?

Figyelt kérdés
Mindenképp olyan goldent szeretnék, ami nem ez a krém majdnem fehér színű, hanem ez az igazi arany golden szín. Találtam is egy kennelt, viszont ugye ezek a kutyák inkább vadászatra lettek tenyésztve. A kérdésem az lenne, hogy lehet ezeket a kutyákat is tartani hobbi célra, családi kedvencnek? Mennyivel másabb a viselkedése, nem erőszakosabb?

2014. febr. 26. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Alig lehet észre venni nekem is munkavonalú van . :) Nagyon aranyos . 2 goldenem volt eddig az első nem volt munka vonalú én csak annyi különbséget tapasztaltam hogy jobban felkapja a fejét ha valami állatot lát :) de nem erőszakos semmilyen körülmények között sem.. :) remélem segítettem :)
2014. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm ez megnyugtató! :))

és a szőre vagy külseje se másabb a színén kívül? mert láttam, hogy a munkavonalúaknak rövidebb a szőre, viszont nekem tetszik a hosszabb szőrű. :)

2014. febr. 26. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek azok is családi kedvencek, de jobban kell őket mozgatni, mert borzasztó pörgősek tudnak lenni.
2014. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok :)

Munkatípus: könnyedebb felépítésű. Vékonyabb , hosszabb fej, sötétebb szőrszín, élénk temperamentum, karcsúbb, ruganyosabb, gyorsabb.


Kiállítási típus: dúsabb, hosszabb szőrzet, robusztusabb felépítés, világosabb szőrszín, határozottabb.


Európai típus: Szőrszíne az arany világosabb árnyalata. Rövidebb szőrű, mint az amerikai. Lába rövidebb az amerikainál, így megjelenése zömökebb. Jól pigmentált. Jó szögellésű elöl, hátul.


Amerikai típus: orr és fej része finomabb. Színe középarany, rézvörös, de sosem krém. Mellső szögellései szerényebbek, hátul olykor túlszögelt.

2014. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!