Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a husky fajtatiszta?

Ez a husky fajtatiszta?

Figyelt kérdés

Tudom, h szaporító stb. stb. nem tervezek kutyust venni, az érdekel, hogy az utolsó képen lévő kutya valóban husky lenne? Én még ilyen színű huskyt nem láttam...

[link]


2014. febr. 26. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha a lenti képen az az egyik szülő, akkor biztosan nem.o_o
2014. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az még csak nem is husky keverék.
2014. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
gondoltam.. ahhoz képest van áruk
2014. febr. 26. 19:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Kicsit még hozzátesz a vevő és már normális helyről vehetne törzskönyveset.
2014. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Fhu én nem igazán értek a husky-khoz, viszont abból a 2 kutyából elég sikeresen hozott ki husky-forma kölyköket... Csak nekem tűnik fel h mindet fekete-fehérnek hirdeti és a feltett képeken van barna kölyök is?

Ami még feltűnő, hogy bár nem tudom, milyennek kell lenni egy ekkora husky kölyök állásának, de az első képen mintha túl széles lenne a mellkasuk és idomtalan a pofájuk. Azt már nem is említem, hogy az összes kölyök vagy bandzsa vagy kancsi...

2014. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Platypus ***** válasza:

Van nagyon hasonló színű husky, de csak munkavonalban, amit nálunk nem sűrűn tenyésztenek. Talán nem is elfogadott mindenhol. Ez persze a legkevésbé sem jelenti azt, hogy a képen látható példány fajtatiszta lenne. A tartása alapján németjuci mix és a másik szűlő is elég malamutos.


Itt van néhány példa meg leírás a színről:

[link]

[link]

2014. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A képeken NEM AZ Ő KUTYÁI VANNAK, csak netről random bepakolta...

[link]

[link]

[link]

[link]


A fekete felnőtt kutya képét innét csórta: ttp://csadybol-trirnanog-kennel.webnode.hu/kan-kutyaim/csady-adolf/


A másikat meg innen de csórinak nem esett le hogy oda van írva hogy keverék.... [link]


Azért van pofája az illetőnek hogy még 50 ezret elkérne, szakadna rá a mennyezet...

2014. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat most nézem hogy ez a Csady-s kennel az övé, hát legalább 1 kutyát sikerült neki hitelesen berakni a hirdetésbe :) megérne egy feljelentést
2014. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Akiteki ***** válasza:
100%
Hát ez még mindig nem állt le a kutyagyártással?
2014. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
..... és még van pofája ennyit kérni értük. Hát aki megveszi az meg is érdemli, hogy ezt kapja. Szegényeknek annyi köze van a huskyhoz... Bővebben inkább ki se fejtem a véleményem, mert nem menne át a trágárság szűrőn, de hát elég megnézni a honlapját.
2014. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!