Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hónapos goldenem 2 hete...

11 hónapos goldenem 2 hete hagyta abba a tüzelést és a tüzelés abbahagyása előtt 4 nappal véletlen kicsuktuk egy órára mert amikor kimentünk elcsavargott és 1 óra múlva vettem észre hogy nyűszít és kaparja az ajtót. Lehet e terhes?

Figyelt kérdés
Mióta abbahagyta a tüzelést nagyok maradta az emlői és a nemiszerve sem húzodott vissza csak egy kicsit. Most egy kicsit jobban meg vannak duzzadva az emlői 2 hét telt el de nem hány meg ezeken kívül semmi jele nincs a terhességre remélem nem terhes mert elég sok gondot okoznának a kiskutyák.
2008. júl. 21. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

A kutyáknál az vemhesség és nem terhesség.És a kutyáknál nem ugyanazok a vemhességi tünetek vannak mint az embernél.

Amugy meg ha összefutott egy kankutyával akkor tuti lesznek kölykei.

2008. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs most elírtam de most ez nem csak emberi tünet olvastam hogy van ilyen kutyánál egybkent még olvastam olyat hogy ha vemhes akkor sokat akar enni meg semmi kedve mozogni hát most a kutyám nem sokat eszik nemis azért mert nemadok kivan neki rakva a reggeli és nem sokat eszik belőle meg imád mozogni labda után fut többi kutya stb meg az álterhesség na mind1 azért még örülnék ha válaszolnátok.
2008. júl. 21. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a kutya nem igazán hány vemhesség alatt,Vidd el állatorvoshoz az biztosra megtudja mondani és esetleg még tud neki adni valami injekciót amitől nem lesznek kölykök.
2008. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
de az is lehet hogy álvemhes! ami azt jelenti , hogy a has nagyobb, az emlői megduzzadnak, sőt lehet még teje is van! vidd állatorvoshoz! az a legjobb!
2008. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat most úgy tűnik mégse terhes mert akkor álterhesség volt.
2008. aug. 1. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!