Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kutyámnak...

Szerintetek a kutyámnak melege lehet? Mert liheg

Figyelt kérdés
de csak egy 10 20 másodpercig de miért? meg mikor ásitás nyitogatja a száját miért?
2009. dec. 11. 21:03
 1/9 A kérdező kommentje:
szal mikor ásit nem ásit vagyis akkor vagy nem tom nyitogatja a száját vtunk orvosnál és azt mondta hogy influenzás 2 inekcio de félek
2009. dec. 11. 21:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még őszintén szólva nem láttam olyan kutyát, amelyik ne lihegett volna állandóan. :)
2009. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet melege,főleg ha fűtött szobában van!Ez teljesen normális... Ásitást nem nagyon értem,miért baj ha nyitott szájjal ásit?Vagy lehet én értelmeztem rosszul a kérdést:D
2009. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ásítani akar de ásít azt kinyitja a száját azt megint ki ki ki ki ezt mért?
2009. dec. 11. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
áhhá..,tehát ásit egyet és utána nyitogatja a száját,ha jól értem..!Őszintén szólva nem tudom,lehet légszomja van!De ha az orvos azt mondta semmi komoly,akkor nem kell agódnod!;)
2009. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mi az hogy légszomj? DE akkor mért liheg egy 20 másodpercig nem fog elpusztulni kül közép uszkár :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
2009. dec. 11. 21:38
 7/9 A kérdező kommentje:
nem fog?
2009. dec. 11. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Írd le kérlek normálisan, rendes mondatokba foglalva, hogy mi a probléma a kutyával, mert egyszerűen nem érthető, amit írsz.

Írd meg azt is, hogy hány éves, hol lakik (lakás/kert, padlófűtés van-e), illetve hogy volt-e valamilyen betegsége (akár műtét, akár komolyabb gyógyszeres kezelés).

2009. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy légszomj..,ha könnyedén lélegzik és nem köhög akkor kizárt!Nyugi nem fog elpusztulni és nincs semmi komoly baja!;)
2009. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!