Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idősen lehet levinni...

Mennyi idősen lehet levinni sétáltatni a beagle kutyákat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem kb. 8 éves, (aki már elég felelőségtudattal bír)

kortól, 100 éves korig, (ha még bírja fizikailag)

bármilyen idős leviheti őket!

Bocs, de ez a válasz kihagyhatatlan volt!

2008. júl. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a kutya mennyi idős vagy az aki sétáltatja??? am a kutyát kb. 6 hónaposan
2008. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kutya.
2008. júl. 23. 16:07
 4/6 anonim válasza:
72%
Én levittem a kutyámat amikor elhoztam a tenyésztőtől..ez volt nyolc hetesen. Nem tudom különben hogy szokna rá a szobatisztaságra. Viszont valamire nagyon kell figyelni, olyan kutyákkal ne "álljon szóba" akiről nem tudod van-e rendesen oltva, egészséges-e. És olyan helyen sétáltasd, illetve pisiltesd rövid ideig ahol kevés állat fordul meg. Nagy sétákra hat hónapos kortól vidd. Sokan azt mondják, hogy csak akkor, ha már megvannak az oltásai...nekünk négy kutyánk van (igaz már kertben), de ha új idekerül úgysem tudnám elzárni négy hónapra. Ha betartod a minimális szabályokat nem lesz baj.
2008. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy a kutya vagy az ilettő aki leviszi hány éves, amugy a kutyák sztem bármikor félév után, ha gyerekről van szó akkkor sztem 10 év után , mert rohadtul tudnak húzni a beagle-k.
2009. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én olvastam egy kézikönyvben,hogy már a 9. hétben le lehet vinni őket!
2010. dec. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!