Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok nyári munkát?

Barbesz:) kérdése:

Hol találok nyári munkát?

Figyelt kérdés
12 vagyok és nagyon szeretem az állatokat , nyáron szeretnék elmenni egy menhelyre és azt szeretném tőletek kérdezni , hogy van-e ilyen állatmenhely valahol a közelben ( budapest 2. kerület ) vagy ehhez közel és nem csak menhely hanem esetleg más munkát is szeretnék találni pl.: fagyi árus vagy limonádé stb ahol alkalmaznának engem :)

2014. febr. 27. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
12 évesen SEHOL nem fognak alkalmazni, mert a törvény tiltja. Még szülői engedéllyel sem szabad.
2014. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
az a baj hogy ilyet nem nagyon fogsz találni,max 16-7-8 éves kortól,de inkább a 18.én is kerestem már,de mindenhol csak 18 éveseket keresnek!
2014. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15 évesen már vállalhatsz, ha NAPPALI tagozatos vagy, és csak és kizárólag a szünetben. 16-tól már suli mellett is.
2014. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit szeretnék neked mondani, hogy nagyon szépen megfogalmaztad a kérdésed, és meglepő módon a helyesírásod is rendben van. Ritka ilyen normális kérdést olvasni, itt pláne egy 12 éves lánytól. Most mosolygok, hogy van még ilyen. Olyan jó! :)
2014. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!