Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy ne féljen...

1lány.... kérdése:

Mit tegyek, hogy ne féljen tőlem a kutyám?

Figyelt kérdés
Pár napja voltunk megnyírtani a kiskutyát, még kölyök, most volt másodszor nyíráson, sajnos rossz állapotban volt, csomós volt a szőre stb. ezért sokáig tartott a rendbe rakása. Én is ott voltam vele és a párom is, ezért azóta mindkettőnktől fél, nem jön ide hozzánk, nem akar sétálni, játszani, gyakran remeg és ha meg akarom símogatni akkor elfordítja a fejét, nem nyalja meg a kezem ahogyan eddig, elbújik a szoba sarkában stb... Bánt, hogy most így viselkedik, tudom, hogy elhanyagoltam az ápolását és miattam szenvedett a kutyaszalonban és bánom is nagyon, csak azt nem tudom meddig fog még így viselkedni :( Mit tegyek vele, hogy újra a régi legyen?

2014. febr. 28. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
nah azért mert te elvitted valahova ahol neki rossz volt azért még a kutya nem utál meg... Valami másnak is közre kell játszania hogy ilyen legyen, amúgy meg milyen barbár kozmetikushoz vitted?
2014. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább megbetegedhetett. Imádom a kutyákat, de addig nem terjed a képességük hogy gazdi nem nyírta le a szőröm, aztán elvitt lenyírni de az ő hibájából sokáig tartott és most félek tőle... Valami más lesz ez.
2014. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem gondolom,hogy olyan nagyon szenvedett volna a kozmetikában.

Tényleg meg kéne mutatni dokinak.

2014. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak ott voltatok, vagy lefogtátok, kiabáltatok is hogy nyugton tűrje a "kínzást"..?
2014. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:) Nem volt ő barbár, csak a kutya nincs hozzá szokva még ehhez a dologhoz... Ez hétfőn este történt és kedd óta ilyen a kutya, beszéltem egy ismerősőmmel neki is ez volt a gondja nemrég. A barátnőm tegnap eljött hozzánk és hozzá odafutott a kutya, játszott vele, kiment vele örömmel sétálni, tőlem meg szalad a sarokba :( Nem gondolom, hogy beteg.
2014. febr. 28. 15:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem volt a kutya kikötve vagy ilyesmi, első nyírásnál kapott nyugtatót, most nem kapott, és volt bizony olyan, hogy le kellett fognunk a fejét, például akkor amikor a fenekénél nyírták mert azt nagyon nehezen tűrte sajnos.
2014. febr. 28. 15:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Milyen betegségre lehet gondolni? Eszik a kutya, kakil is, hasmenése nincs, nem hány, "csak" annyi, hogy kedvetlen és félős lett. De csak tőlünk, párom elvitte szerdán egy barátjához, ott nem félt, tegnap a barátnőmtől se félt, senki mástól csak kettőnktől.
2014. febr. 28. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne ajnározd és ne akard mindenáron , hogy "megbocsájtson". Bánj vele kimérten egy pár napig. Majd túlteszi magát a kozmin . Kissé érzékenyke a kutyátok.

Legközelebb pedig ne maradjatok ott vele.

2014. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el játszani vele. Előbb-utóbb megenyhül :)

És a szőrének karbantartását ne hanyagold el, különben nagyon megszenvedi a kozmetikát, mint kiderült.

nem baj, ha nem szereti, csak tűrje el. Ezt is el lehet érni jutalomfalattal.

2014. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2014. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!