Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok/Ismeritek? (2...

Tapasztalatok/Ismeritek? (2 kérdés)

Figyelt kérdés
A 101 Nagykutyán belül (animalplannet) a kiskutyák című részben van egy labrador kennel... Tudjátok, hogy melyik az? A másik, hogy szeretnék ilyen tálat venni, de bizonytalan vagyok, mert félek, hogy a sok mosogatás után lejön az alja... Tapasztalatok? Esetleg képet is mutathatnátok :) [link]

2014. febr. 28. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A tálról tudok csak nyilatkozni, az én kutyám ilyenből eszik és már 2 éve megvan, a gumi ugyanolyan erősen oda van tapadva hozzá mint amikor megvettük! Csak ajánlani tudom, nem csúszkál, a mérete is jó, nekem elég nagyfejű kutyám van és tök jól hozzáfér a kajához.
2014. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. febr. 28. 18:15
 3/6 gergo1998 ***** válasza:
a kennel nevét nem tudom, de ugyan ilyen tála van a kutyámnak 8 éve és elmosás után olyan mintha uj lenne :D
2014. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D Szupi, akkor valószínűleg venni fogok :D
2014. febr. 28. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Na én a tálról nem tudok semmit,de a műsorról ha jól tudom amerikai kennelek vannak bemutatva.Tehát gyanítom,hogy amerikai tulaj stb. és igen húzós lenne az ára,egy amerikai import labinak.A kennel nevét természetesen nem tudom.
2014. márc. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok az import labik árával, de nem is az a cél, hogy importálni szeretnék, csak "bele szeretnék kukkantani" a kennelbe :)
2014. márc. 1. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!