Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kiskutyám összeesik....

5 hónapos kiskutyám összeesik. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Adott egy 5 hónapos középuszkár. A kedve remek irtó sokat játszik, rendesen eszik iszik ürít. Leginkább kiadós játék után veszem észre, hogy összerogy. Egyszerűen mintha nem tudná megtartani a saját súlyát. Én magamon ezt brutális fizikai megterhelések után szoktam érzékelni, az tudom, hogy normális de érte aggódom! Holnap megyünk állatdokihoz, de nyugtalan vagyok. mivel fájdalma nincsen így időpontot kértem, de ha indokolt bevágom a kocsiba és viszem rögtön, ha kell éjjel is.

2014. febr. 28. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak az orvos tudja megmondani az okát,mégpedig olyan rendelőben,ami jól felszerelt.

Igazából nem tudhatod,vannak-e fájdalmai,mivel a kutyák igen jól titkolják.

Tenyésztő mit mond?

2014. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Örökletes betegség nem valòszínű. Fájdalma onnan gondolom, hogy nincs, hogy akkor nem játszana csaholva. Annyira csak nem önfeláldozó, hogy azért szaladgál úgy mint akit kergetnek jókedvűen hogy nekem jó legyen...remélem!

Szimpla fáradságból eredő erőtlenség gyakorlatilag kizárva? Csak este látom rajta, a masszázst imádja olyankor kicsit jobb.

2014. febr. 28. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kutyám is csinálta kiskorában, hogy séta közben összerogyott, sőt volt, hogy a zebra közepén feküdt el. Evittük a dokihoz, de nem volt semmi baja. Szerencsére azóta sem volt ilyen.
2014. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyi, szerintem vizsgáltasd ki, nézesd meg a szívét.

Nem akarlak rémtörténetekkel ijesztgetni, de év elején egy ismerősöm 8 hónapos (makk egészségesnek látszó) uszkárja egyik percről a másikra holtan esett össze. Nem akarták felboncoltatni, így nem derült ki, hogy mi volt a baja. Doki szerint a szíve lehetett...

Nem ismerem a fajtát, nem tudom, hogy náluk mennyire gyakori a szívprobléma. A Lehel úton Vrabély dokihoz menjetek, ő a legjobb kardiológus. + egy vérvétel sem ártana, ezt ugyanott megcsinálják.

2014. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm a kommenteket! kaptam ilyet is olyat is. Sopronba viszem az álltklinikára, megbízhatónak, lelkiismeretesnek és segítőkésznek ismertem meg őket. Remélem, hogy valóban csak fáradtságról van szó és nem valami komolyabb problémáról!
2014. febr. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!