Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a francia...

Mi baja lehet a francia bulldogomnak?

Figyelt kérdés
5 éves kislány. Tüzelés után vagyunk és hasmenése van. Minden fizikai megerőltetés nélkül elkezd zihálni, lihegni. Utána - mintha ezzel jelezne - kikéredzkedik és megy a hasa. Ez megy már 3 napja. És persze folyamatosan éhes.
2014. febr. 28. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj rá hogy sokat igyon. 3 napja megy a hasa és nem vitted dokihoz? Miért nem? Ki fog száradni. Bármi baja lehet. Mi nem tudhatjuk. Vidd el dokihoz, mert az a lihegés sem normális. Majd a doki be vélemény és tanácsot. Mit eszik a kutya?
2014. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Közvetlenül vécézés előtt liheg, utána nem. Ma reggel már úgy nézett ki rendben lesz a széklete, de mégse. Most megint elkezdett lihegni és az ajtó előtt mászkál. Egy órája voltunk kint. Külföldön vagyok, ezért nem vittem még dokihoz.
2014. márc. 1. 00:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mostmár legfőbb ideje!
2014. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
A legtöbb normális ember akkor valal kutyát, ha el is tudja látni. Minek neked ha hagyod szenvedni. Ez nem ok, hogy külföldön vagy. Inkább keress egy dokit. Nem drága és hamar meg van!
2014. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát sok minden lehet...a hasmenés egy általános stresszállapot következménye is lehet, lehet hogy szerencsétlen álvemhesség közel jár, esetleg méhgyulladása van vagy bármi...Ivarosan ki se vittem volna külföldre, annyi de annyi komplikációja lehet egy középkorú ivaros bulldoglánynak...tudom, mert ugyanilyen kutyusom van, de ivartalan. szerencsétlennek valami baja van...orvos nélkül ezt nem fogod megszülni mi lehet.
2014. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!