Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol, vagy melyik kutya kenneln...

Wixy-Tori kérdése:

Hol, vagy melyik kutya kennelnél tenyésztenek kék francia bulldogot?

Figyelt kérdés
Minden vágyam 1 kutya. Sokáig tanakodtunk nyomoztunk és rengeteg infó beszerzés után úgy döntöttünk hogy a nekünk való kutya 1 francia bulldog. Persze édes és aranyos mind de nekem legjobban a kék színű tetszik. De sehol sem találtam kennelt ahol elérhető lenne ez a színváltozat. Persze netes hirdetőoldalakon expresszen vagy apródon láttam ilyeneket... De mindenképpen megbízható kenneltől szeretném beszerezni a kiskutyát. Érdekelne meg az francia bulldoggal kapcsolatos tartás és "útmutató". És természetesen az esetleges ára. :)

2014. márc. 1. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A tenyésztésből kizárják ezeket,én pl az angol bulldogról olvastam,hogy ott nem kívánatos ez a színváltozat.Ha rendes tenyésztőtől vásárolsz,nem szaporítótól,nem lesz olcsó,örökbefogadást tudnám ajánlani.És nem túl jó csak szín alapján választani kutyát.
2014. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: Mint írta, nem a szín alapján választotta a fajtát, hanem a tulajdonságai alapján, csak azt írta, hogy neki legjobban a kék szín tetszik. Nem mindegy.


Nos, igen, sajnos ez a szín ki van "zárva" a tenyésztésből, így max., ha ügyes vagy, akkor menhelyeken tudsz találni, legalább rá hasonlító kutyust :)

2014. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok:

Vagy esetleg más színűt választhatsz, lehet, hogy jobban is jársz :)

2014. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azért zárják őket ki,mert sok betegség fordul elő a körükben...még amelyik színt nem ajánlom, az a teljesen hófehér, a körükben is sok a betegség.


Mire vagy kíváncsi a tartásukkal kapcsolatban? alapvetően rengeteg info van fent velük kapcsolatban pl itt: [link]


de a szobakutya magazinnál is van egy adag...


70 körül már van tenyésztős (Maraházi kennel például), de alapvetően a reális tenyésztői áruk 100 ezer ft körül indulnak, határ a csillagos ég:)


amire mindenképpen figyelj: 8 hetes kora előtt ne hozd el semmiképp, és tudom hogy cuki hogy röfögnek, klattyognak, de azt válaszd aki ezt a legkevésbé csinálja...röfög ő is, de kevesebb lehetősége van a légúti betegségeknek, a hőgutának stb, ha kevésbé malac.


éééés extra mini és mini nincs köztük sem, erre is figyelj oda....aki azt mondja, hogy van, az egy túltenyésztett beteges állatot ad neked. Én egy standard színű kutyust választanék a helyedben, akinek a szüleit szűrték egészségügyileg...ez nagyon fontos! rengeteg fajtabetegségük van, ami csak úgy redukálható ha jó helyről van.

2014. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!