Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos! A Kiskutyám szájánál...

Fontos! A Kiskutyám szájánál a szőr összeragadt a pillanat ragasztótól? Hogyan tudom leszedni?

Figyelt kérdés

Véletlen levertem a polcomról a ragasztót és egyből ide futott a kutyám, hogy felszedje, amire elvettem tőle mar össze volt ragadva a szore, nagyon megijedtem hogy a szája is össze ragadt ,de szerencsére az nem! Most az álla bal oldalán a szőr nagyon csúnyán össze van ragadva! Mi oldja a ragasztót?

Trágár , rossz akaró kommentekre nem vagyok kiváncsi! Véletlen történt a dolog!


2014. márc. 1. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ecetes olló.
2014. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Veszélytelen oldószer nincs, olló kell.
2014. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vágd el ott a szőrt, hamar kinő majd újra. Én is vágtam már le így a kutyám szőrét mert ő is valamitől összeragadt és nem tudtam kifésülni.
2014. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:
100%
Megvárod a következő vedlést, akkor kihullik. Vagy levágod ott a szőrt. Ezt a fránya pillanatragasztót nem oldja semmi.
2014. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vágd le a ragasztós szőrt és tanítsd meg a kutyának, hogy csak az az övé, amit tőled kap. Legközelebb a rajzszeget eszi fel?
2014. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A víztől nem ázna le? :/
2014. márc. 1. 17:14
 7/8 Akiteki ***** válasza:
100%
nem
2014. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem :S de ha adtok nekem zöld kezet még én boldog lehetett :D
2014. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!