Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félős a kutyám az őrzővédő...

Félős a kutyám az őrzővédő jót tenne neki?

Figyelt kérdés

Én is elsőnek hülyeségnek tartottam de ezt találtam:

"Meglepően hangozhat, de terápiás célokkal is használjuk az őrző-védőt. Félős, bizonytalan kutyák itt szerezhetnek sikerélményt és magabiztosságot."

a kutyám tőlem fél állandóan megalázkodik sokszor hirtelen mozdulatoktól is halálra rémül. Szerintetek ez segítene ?


2014. márc. 1. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt ajánlották, mivel bizonytalan a kutyám, így magabiztosabb lehetne. Én vinni fogom. Fontos, hogy jó helyre vidd, nem mindegy milyen segédek vannak.
2014. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
Atyaég! Ki ez az elmebeteg, aki ilyet kiejt a száján? Még jó idegrendszerű kutyának is megterhelés. Egy félős kutyával annyit fog elérni, hogy mindenre támadni fog, ami mozog. Ha ez a kiképző szerint magabiztosság, akkor még nem látott kutyát félelemből támadni.
2014. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem javaslom.

Ha pedig a kutyád tőled fél, akkor az ilyesmi nem változtatna ezen egyáltalán. Inkább meg kéne neki tanítanod, hogy nem kell tőled félnie.

2014. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tükörsulitól hallottad ezt?

mert akkor nem a klasszikus öv-t kell elképzelni, csak jobb híján hívjuk úgy... és igen, jót tesz. én is járok az enyémmel, bár ő nem félős, neki más problémája van. ismerős épp most gondolkozik rajta, neki bizonytalan a kutyája és néha fél, megpróbálják, nekik segít -e.

2014. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!