Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Sunny az szuka, vagy kan...

A Sunny az szuka, vagy kan kutyának jó?

Figyelt kérdés
Holnap elhozhatom végre a várvavárt kis goldimat, Ő szuka. Első találkozásunkkor hírtelen a Sunny név jött eszembe. szerintetek jó lenne egy golden retriever szuak kutyusnak? :D Köszi a válaszokat!
2014. márc. 1. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem unisex, bár mintha kissé szukásabb lenne a "Száni" kiejtés :D
2014. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld! :D
2014. márc. 1. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
ritkán adják kannak is, de eredetileg szuka név, embereknél is női név főleg, kb. a Napsugár megfelelője.
2014. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem hívhatod úgy, ahogy akarod, nekem Jessica volt a kandúr macskám, el kellett telnie másfél évnek, mire rájöttem, hogy nem is nőstény... Aztán úgy maradt.:)
2014. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegy az, hogy fijú, vagy lány, csak sunnyogjon!
2014. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sunny csodálatos név lesz számára. Sok sikert, foglalkozz vele eleget. Szeresd és vidd kutyasuliba. Melyik kennelből van?
2014. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából mindkettőnek jó, de a hangzása miatt inkább lányos, szóval persze, jó név neki. :)

(Szánni)

2014. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!