Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után elment...

Danika121 kérdése:

Ivartalanítás után elment minden életkedve miért?

Figyelt kérdés
12 hete let ivartalanítva husky szuka nincs kedve lehangolt nem eszik szinte semmit inni se nagyon iszik előszőr 4 nappal a műtét után evet egy kis tápot fél marékkal egyre mostmár azér eszik de felét mint előte nem átszik egész nap fekszik nem hajlandó kimenni a kapun sem nem sétál ezelőtt sokat játszottunk a mezőn most eséj sincs kivinni kocsival kiviszem lefekszik vagy csak sétál egy kicst és kéri hogy visszamehessen a kocsiba alapvetőleg nincs semmi baje de olyan mintha semmi kedve nem lenne semihez játékával se játszik és inni is alig iszik amit edig megivott 1 nap alatt most 3 nap alat isza meg 24ből 20órát alszik vagy fekszik álatorvos azt mondta semmi baja majd hejrejön érzékenyebben vette a dolgot de már enyi idő alat csak kiheverte már nem ?
2014. márc. 2. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem arra akar rávenni, hogy inkább a nyelvtanleckéddel foglalkozz, és ne őt nyúzd. Leírtál hat sort egyetlen írásjel nélkül, aminek lehet, hogy nem fogod fel a súlyát, de elég vad dolog. A hibásan leírt szavakat már nem számolom össze...

Amúgy az, hogy a kutya kiheverte-e a műtétet, attól is függ, hogy ti kihevertétek-e, vagy folyton azon pörögtök, hogy hogy nyaljátok ki szegény megműtött kiskutya fenekét.

2014. márc. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem nyaljuk ki a fenekét és nem azt kérdeztem hogí írok normális válaszokat várnék ne ilyeneket sajnálom hogy nincsen anyi eszed hogy elgondolkozz azon miért nincsenek írásjele pl mert nem működik a gomb
2014. márc. 2. 01:06
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

3 hónap, azért az már sok.

Hát igen, előfordulhat ilyen is, tekintve hogy az embert is a szervei teszik fickóssá. Na most neki ez megszűnt, gyakorlatilag olyan mintha az egyik elemet ki vetted volna a kettő közül.

Személy szerint ez az egyik amiért nem vagyok oda ezért a dologért.

Az írásra amúgy jobban odafigyelhetnél, ahogy kiveszem felnőtt ember lehetsz, és azért az ne írja már le az esélyt "j"-vel.

2014. márc. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én elvinném egy másik dokihoz és utána néznék, hogy ivartalanításkor nem-e lett elrontva valami, mert az én egyik kanomat is nagyon érzékenyen érintette a dolog, de ő is csak 1 hétig "haldoklott".
2014. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Rohadtul semmi baja nincs, csak látja hogy a gazdi azt lesi hány marék tápot eszik meg hány deci vizet iszik hány óra alatt, nyilván így ő is 5x annyira rájátszik a nagyhalálra.
2014. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez így van csak rájátszik...egy hete ivartalanítottuk a kan kutyánkat, első két napban valóban elhittem, hogy rossz neki, sajnáltam is rendesen, azután csak nem javult az állapota, sőt....végül lebuktatta magát, amikor kaja után vetődött. Semmi baja nincs, csak betegnek kezelitek. Így vagy valóban elhiszi magáról, hogy beteg, vagy csak rájátszik az extra figyelemért.
2014. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Most ha az lenne hogy ilyen állapotban van és nem vittétek vissza a dokihoz akkor azt mondanám hogy meg kéne nézetni, de ha a doki szerint semmi baja akkor ne higyjetek a hisztinek! Ha eddig sétáltatok és játszottatok a mezőn akkor tessék kivinni, ha lefekszik akkor lefekszik, ti ugyanúgy viselkedjetek mint előtte. Nincs visszakéreckedés a kocsiba, meg egyéb gazdi terrorizálások mert most hú de beteg vagyok! Azt látja hogy be vagytok parázva, és ezért ő is rosszul érzi magát. Ugyanúgy viselkedjetek mint előtte, egyszerűen hagyjátok figyelmen kívül a hisztit.
2014. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
11%

Akár így akár úgy sajnos az én kanommal is ez volt. Enni evett meg ivott is, de soha többé nem játszott a haver kutyákkal.Inkább elfeküdt a földön meg leül. Mind a mai napig ez van. Valami megtört benne. 7-évig ivaros volt, most 10-éves lesz márciusban.

Volt egy szukám az még az első tüzelés előtt ivartalanítva lett azzal nem volt semmi ilyesmi.


Gondolom én: A korai ivartalanításkor a kutyák hormonrendszerében nincs mi felboruljon ezért nem is változtathatja meg az ivartalanítás. De már egy ivarérett és egy beállt hormonoknál egy ivartalanítás felborítja a rendszert és azért történt az én kanomnál is ez.

2014. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!