Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eljött már a tüzelési időszak?...

Eljött már a tüzelési időszak? A ti kutyátok tüzel már?

Figyelt kérdés
Hiába figyelem a mienket, nem lehet megállapítani, mert kertben van. Mik az egyértelmű jelek? Olvastam hogy meg van duzzadva a péra. De az mennyire? Valamennyire mindig duzzadt?
2014. márc. 2. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tüzel a szukám és több ismerősömé is szinte ugyanakkor kezdte el. Nálunk is kertben vannak a többiekkel együtt, csak este alszanak bent. Az én kutyám előbb vérzik és utána duzzad meg a pérája (több nap múlva). Én minden nap többször megnéztem, és amikor már gyanús volt, akkor onnantól külön volt még az ivartalanított kanomtól is és fokozottan figyelek rá. Többször behozom napközben is, sosincs egyedül hagyva.
2014. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
A kutyák nem tüzelési időszakokban tüzelnek, hanem mindegyik máskor, ami éppen a korának megfelelő. Az enyém majd nyár végén fog, mert a legutóbbi decemberben volt.
2014. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a környéken több kutya is tüzel már. Az enyémnek is ideje lenne már, 10.-én ivartalanítják, remélem addig kibírja.
2014. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akiteki ***** válasza:
A kutyák egész évben tüzelhetnek, nincs időszak.
2014. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!