Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 méteres pórázból melyik jobb?

Firestorm kérdése:

10 méteres pórázból melyik jobb?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy milyen anyagú póráz a legajánlatosabb,ami strapabíró?
2014. márc. 2. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire szeretnéd használni?
2014. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mivel behívhatatlan a kutya,megpróbálkozom a 10 méteressel.

Illetve ugye,amikor megyünk erdőbe mezőre akkor jobb,ha póráz van rajta mielőtt kilőnék a kutyát.

2014. márc. 2. 13:40
 3/10 Akiteki ***** válasza:
100%
Függönygurtni vagy hegymászókötél. Akár hosszabbat is varrhatsz, mint 10 méter. Az egyik végére egy karabiner, a másikra egy hurok. Szoktam közben néhány csomót is beiktatni, hogy könnyebb legyen rátaposni, ha el akarna rohanni az eb.
2014. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos az erdőben így is kilövik, ha ki akarják, tegyél rá láthatósági mellényt is, hátha az visszatartja az idióta vadászokat.

(És ezt most nem úgy értem, hogy mindegyik az, mielőtt itt valaki rámtámadna.)

2014. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
Vannak gumis és szilikon bevonatú pórázok is, talán azok nem sértik annyira az ember kezét. Kesztyű használata ajánlott
2014. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Az lenne a lényeg,hogy strapabíró legyen,ne szakadjon könnyen el.Viszont a hegymászó kötélnek utána nézek.

2014. márc. 3. 10:09
 7/10 Akiteki ***** válasza:
A helyi gazdaboltban szoktam venni. Pesten a nagycsarnok mögötti utcában van egy bolt, ott tuti lehet kapni.
2014. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mennyiért szoktad venni?
2014. márc. 3. 14:04
 9/10 Akiteki ***** válasza:
Ha jól emlékszem legutóbb kemény 200 ft körül volt métere.
2014. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát az semmiség.Akkor szerintem veszek is egy olyat elviszem ismerőshöz,hogy a karabinert rakja rá és a kérdés megoldva.

Köszönöm!

2014. márc. 3. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!