Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vérzik a fiú rotweiler kutyám...

Vérzik a fiú rotweiler kutyám nemi szerve, nem nagyon csak cseppekben, nagyon aggódom érte, mert már közel 10 éves. A szomszéd roti lány kutyához átmászott pár napja, mert tüzel, lehet ehhez köze?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Talán menstruál?:D
2009. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Jajjj bocsi fiú most vettem észre akkor nem tudom :S
2009. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mi fiú kutyusunknál is volt ilyen ,azt mondta az állatorvos hogy ilyenkor megreped egy ér.Ő aztán kapott rá gyógyszert de ez mindig elő elő jött.Például ha nagyon ugrált.Azért kérdezd meg az állatorvost. Feltétlen!
2009. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne várj vele hétfőig, mindenképpen vidd orvoshoz!

A mi 10 éves kanunknak egyszer reggelre véres volt az egész ülepe. Nem láttuk, hogy honnan jött, gyorsan dokihoz vittük. Azt mondta, az nagy baj, ha a kukijából jönne a vér. Aztán addig keresgélt, amíg kiderült, hogy csak a rózsabokor alaposan felkarmolta a fenekét. :=)

Szurkolok, hogy ne legyen nagy baj! Feltétlenül írd meg, hogy mi történt a dokinál!

2009. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
O.k elviszem dokihoz, remélem nem lesz gond...köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 12. 18:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Na mi volt???
2009. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18:21 vagyok. Én is érdeklődnék, hogy mi van a kutyival?
2009. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vidékem lakom,és sajnos csak h-p van állatorvos,hétfőn viszem el,és ígérem írok,mi volt,köszi az érdeklődést,nagyon jól esik.
2009. dec. 13. 10:39
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál,azt mondta a párzás miatt van,mert van olyan,hogy amikor a kan kutya izgalomba jön,elrepedhet egy- két hajszálér.Megnyugodtam :) :)
2009. dec. 14. 16:37
 10/10 anonim válasza:

Szia! Bocsi, hogy kérdezek, és nem tanácsot szeretnék adni, de én is hasonló helyzetbe kerültem a kan kutyámmal... pároztak egy szukával és azóta vérzik neki a nemi szerve. Amikor elmentél az állatorvoshoz a kutyusoddal, adott rá valami gyógyszert? Vagy magától eláll egy idő után? Kérlek ha tudsz válaszolj ide, vagy az e-mail címemre: puccolini@freemail.hu

Előre is köszönöm! :)

2010. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!