Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek sovány a kutyám?...

Szerintetek sovány a kutyám? 14 hónapos labrador!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2014. márc. 3. 10:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
nem sovány, de nem is igazi labrador ;)
2014. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát ha fajtatiszta labi akkor szerintem igen, sovány. Véleményem szerint valami ilyesmi alkat lenne az ideális:

[link]

[link]


De ha keverék akkor lehet hogy játszik benne valami vékonyabb alkatú kutyafajta is, szóval ez így sanszos.

2014. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Növendék (tehát 9-18 hónapos), kitűnő, HPJ labrador így néz ki:

[link]

Hozzá képest a tiéd szerintem kicsit sovány.

2014. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos elég finnyás és nem nagyon akarja enni a tápot, hiába próbáltam azt, hogy elveszem és a következő etetésnél odaadom.....tudja hogy valaki úgyis ad neki egy-egy falat finomságot. Inkább megél a pár falat finomságból.... (Hiába mondom a többieknek, hogy ne adjanak neki falatokat, mintha a falnak beszélnék..)Egyébként Josera Kids-et, Josera Festivalt kapott, most pedig Brit prémiumot. Sőt még lazacolajat is vettem neki, egy darabig érdekes volt, aztán már megint ott tartunk ahol mindig, ha már meghallja hogy szórom ki a tápot, elmegy.
2014. márc. 3. 11:05
 5/20 A kérdező kommentje:
Egyébként 29-30 kg! Napi két órát mozgatom, kilométereket fut és fáradhatatlan.. :)
2014. márc. 3. 11:08
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod nem kívánja meg a több kaját akkor az sem kizárt egyébként hogy ő ilyen alkatú. Gondolom nem törzskönyves, szóval lehet játszik benne valami más is és azért ilyen az alkata, passz.


Vagy a másik variáció az, hogy nem vált be nála a táp, ilyen is van, ez nem azt jelenti hogy rossz minőségű lenne, egyszerűen csak a kis szervezete másképp reagál rá, mint más kutyáké.


Esetleg próbáld ki a BARF módszert, annál jobb nincs :)

2014. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem sovány
2014. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Amit mi eszünk azt nagyon is megenné, hányásig tudná magát enni..aztán folytatná. Csak ezekkel a fránya tápokkal van problémája, amit persze mi rontottunk el, mert kisebb korában inkább azt kapta, amit mi ettünk..(tudatlanság..de azóta felvilágosodtam hogy nem jó neki amit mi eszünk). A Josera és a Brit is megfelelő neki, mert a széklete kevés, és egy energiabomba a kutyus :) De akkor megpróbálom egy kicsit felhízlalni, felturbózom neki a tápot levessel, tojással, a lényeg hogy megegye..
2014. márc. 3. 11:34
 9/20 A kérdező kommentje:
Sokan azt hiszik hogy éheztetjük....hiába mondom hogy nem akarja megenni a kajáját..
2014. márc. 3. 11:36
 10/20 anonim ***** válasza:
nem akarja megenni a kajáját, mert már így is többet kap, mint ami szükséges volna neki :) nem sovány egyáltalán, sőt, egy kicsit plusszos is.
2014. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!