Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajták tudják...

Milyen kutyafajták tudják megcsinálni ezeket a trükköket?

Figyelt kérdés

[link]

Ebben a videóban lévő trükköket milyen fajta kutyák tudnák megcsinálni?

És a 101 kutyatrükkben lévő nehezebb feladatokat milyen fajta kutyák?


2014. márc. 3. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem fajta, inkább nevelés, tanítás kérdése. Nekem egy cavalier king charles spánielem, egy labradorom és egy beaglem van, ők meg tudják csinálni, de persze rengeteget gyakorolam velük. Szerintem kó tanítással mindegyik kutyafajta meg tudja ezeket csinálni, lehet hogy valamelyik kutyával több gyakorlásra van szükség, de sok-sok türelemmel, szeretettel sikerülni fog.
2014. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Nekem is labim van.Ma vagy a napokban kezdem el a kutyámmal a trükköket. :)
2014. márc. 3. 15:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Bármilyen fajtájú vagy keverék.

Ami a kutyán múlik, az inkább a tempó, a pörgősség, a motiválhatóság, a munkakészség.

2014. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Bichonokat bohócoknak nevezik, mert nagyon szeretnek az ember kedvében járni és nagyon okosak is. Ők simán meg tudják tanulni de kell hozzá szeretet, odaadás, türelem és sok idő. Fiatalon kell kezdeni és nagyon sokat kell vele foglalkozni. A jutalmazás és a dicsérés nagyon fontos!! Nekem Bichon Havanesem van és pl. fekszik vezényszót második mondásra tudta és a mai napig tudja, meg a többit is nagyon hamar megtanulta.
2014. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Platypus ***** válasza:
Egy angol buldog nyilván nem fog szaltózni, de az anatómiai akadályokon túl bármelyik fajta képes felfogni ezeket a trükköket. Ami igazán rendkívüli ebben a videóban, hogy egyetlen kutya ismeri mindet, amihez tényleg agyas kutya kell. Ezek közül manapság a border colliek a divatosak, mint a videóban, de például az uszkárok is híres cirkuszi kutyák. De ha nem 50-et, csak egy-két trükköt szeretnél, akkor arra bármelyik kutya képes. Igazság szerint bonyolultabb neked felfogni, hogyan tudsz a kutyával kommunikálni és hogyan tudod megértetni vele amit akarsz. A kutyák félelmetesen gyorsan tanulnak, ha megértik mit akarnak tőlük, és van motivációjuk.
2014. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
BORDER COLLIE !!!!!!!!!! ő Zoe nagyon sok ilyen videó van még :DD
2014. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem kételkedem, a Border colliek mit nem tudnak megcsinálni?! :)

A 101 kutyatrükköt megrendeltem a könyvesboltban, pénteken már meg lesz.Addig is megpróbálom a hempereget.Az nem megy nekünk, de jutifaliért mit meg nem csinál a kutyám. :) (a sok kaja miatt egy kicsit meg is van hízva :D )

2014. márc. 3. 18:50
 8/10 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy egyszerre egyet tanítsd meg neki. Egyébként ha sokat foglalkozol vele, akkor a labradort is nagoyn sok mindenre meg tudod tanítani, mert imád a gazdi kedvébe járni.
2014. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ja, próbál. :) A hempereget feladtam, lehetetlenség, már régebben is próbáltam, de nem tudom neki megtanítani.Ma a pacsi kereszteződést vagy mit gyakoroltuk, egész szépen tudja már. :)
2014. márc. 3. 20:18
 10/10 anonim válasza:
Majdnem minden kutyafajta de főleg a Labrador Border collie német juhász...
2014. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!