Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van budai oldalon is jó...

Van budai oldalon is jó kutyaiskola?

Figyelt kérdés

Budát gyakorlatilag teljesen elfoglalták a tükör (vagy volt tükör) kutyaiskolák. Ami meg nem tükör, arról nekem még kezdőként is lejött, hogy valami nagy gáz van. Amiről meg mégse tudtam megállapítani ezt, arról időközben derült ki.

Pesten meg ott a Cerberos, most már az Akela is (amiről szintén hallom, hogy jó... jó?), van külön magyar fajtás suli, meg még ki tudja, mi... Nekem túlságosan messze vannak ezek az iskolák.


2014. márc. 3. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Mit értesz jó alatt? Mi az ami neked gáz? És mi a baj a tükörsulival, azon kívül h tetű drága?
2014. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
van egy csomó, de tényleg jó lenne tudni, hogy a tükör sulikon kívül mi az amit megnéztél és egyáltalán melyik részén keresed a budai oldalnak mert Békásmegyer és Budatétény között légvonalban is van 30 km távolság
2014. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Eddig a "jó"-ról csak hallottam, szóval a "jó" az legyen kb olyan, mint a leírásban említett pesti sulik.

Gáz: mikor nem hozzáértésről árulkodó dolgokat tapasztalok. Legyen az furcsa klikkerhasználat (az oktató klikkel az egész csoportra), nyilvánvaló problémák fel nem ismerése, és elfúló makogás, ha kérdezek valamit.


A tükör sulival való problémám az, hogy mindenáron ugyanazt a sémát akarják ráhúzni az emberre. Akkor is, ha már két tanfolyam során kiderült, hogy mégis ki kéne találni valami mást. Itt van már legalább négy tükör suli, és mindegyik ugyanazt akarja.

2014. márc. 3. 15:29
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Ha isten is úgy akarja, még idén lesz :D

Az Akela amúgy a Cerberosból vált ki, ugyanaz a szint, csak kisebb arccal, ha jól sejtem.

2014. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Egész Buda érdekel. Igazából, már nem is elsősorban problémamegoldásra keresek iskolát, mivel úgy tűnik, sikerült túljutnunk a nehézségeinken, de oda meg nem szívesen megyek vissza, ahol azelőtt nem tudtak segíteni. Csak szeretnék valami klubfoglalkozásra járni, bemutatócsoportban részt venni.

Voltunk tükör iskolákban, a Városi kutyák Iskolájában, 1-2 hagyományosabb suliban az agglomerációban (nem nagyon emlékszem a nevükre), Ebgondolat Kutyaiskolában.

2014. márc. 3. 15:41
 6/18 A kérdező kommentje:
Akumi, ha tudsz valamit, segíthetnél a szegény, kiéhezett, szenvedő lelkeken...
2014. márc. 3. 15:43
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

én tényleg nem tudom hogy milyen tükör iskolákba jártok :D ahány oktató annyi féle progléma megoldás.. komolyan nem értem.

Van olyan kutya akit nem tudtunk megoldani, de ált gazda hiba. (persze hallottam már olyat hogy idegrendszeri probléma blabla de élőben még soha csak valaki mesélte) Minden kutyánál folyamatosan külön külön megoldásokat keresünk ha lehet és a gazda elég rugalmas. Van hogy külön foglalkozás van 1-1 kutyának ingyen mert kell neki és oktatóként vagyunk annyira jófejek hogy ezt megtesszük pl, nem egy ilyenel viszont már találkoztam.

2014. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Azon vagyok, de addig azért ne állj fél lábon, rohadt fárasztó :D Egyelőre én se mennék sehova Budán.
2014. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tükör sulis vitafórumot a kérdésembe. Én nem akarok oda járni, más járjon, ha akar, még azt is elhiszem, hogy neki bejött, de azt meg tessék elfogadni, hogy nekem nem, és a véleményemet is tartom, mivel ez semmi másra nem épül, kizárólag a tapasztalataimra. Elhiszem, hogy a klubon belül már vannak ilyen lehetőségek, és örömmel hallom.
2014. márc. 3. 15:57
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

[link]


Egyébként igen,vannak idegrendszerileg problémás kutyák,enyém is ilyen.Kíváncsi lennék,hogy a hiperszuper tükrösök hogyan boldogulnának vele.

Pánikrohamok váltakoztak nála erős dominancia próbálkozásokkal,most "csak"extra domináns.

2014. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!