Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » És még van képe pénzt kérni...

És még van képe pénzt kérni érte! Nincs igazam?

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 3. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig volt, van és lesz is olyan ember, aki igyekszik mindenből pénzt csinálni. Igen, pofátlanság, én alapból a szaporítókkal is felnyalatnám a járdát, de itt még a vak is látja, hogy korcs a kutya. Ami persze önmagában nem baj, mert nagyon szeretetreméltónak tűnik, de ha valaki pénzt ad ki érte, az szerintem meg is érdemli. Az ilyet csak akkor tudja kivédeni az ember, ha utánanéz a fajtának, rájön, hogy egy csoki labi 200 rugónál kezdődik, és elnéz egy kiállításra, vagy csak bepötyögi a fajtát a googliba, és ha ezek után nem tűnik fel neki, hogy átcseszik, akkor hagy vegye meg. És hidd el, lesz olyan gyökér, aki beveszi, hiszen "occsó, fajtiszta, és egészen különleges mert magátol nagyon sok dolgot tud mindha tanitva lett volna"...
2014. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Tejesen egyetértek veled!
2014. márc. 3. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Mert ez milyen gusztustalan már? Megszokta a kutya a helyet,erre tovabb passzoljak pénzért ... szerencsétlen még nem is valami kiállitasi darab....vaami boxer szerű. szegényke.

2014. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sajnos vannak ilyenek... Én is láttam már olyat hogy eladó volt egy 2 éves kutyus. Oda írta hogy családi okok miatt eladó ( de cserélhető is) -.-" Hogy lehet lecserélni a saját kutyádat ami hozzád szokott és szeret téged?!
2014. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt én se értem!A szaporítókat nem büntetik??
2014. márc. 4. 07:34
 6/6 A kérdező kommentje:

"Sok dolgot tud mindha tanitva lett volna,,


[link]

2014. márc. 6. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!