Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanyírógépet szeretnék...

Kutyanyírógépet szeretnék vásárolni saját használatra, saját kutyám nyírására, tehát nem tudok túl sok pénzt rászánni, viszont nem is használnám gyakran, a kutyám kistestű. Milyen márkát ajánlotok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Saját használatra meg a kutyát is azzal akarod nyírni?
2014. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyáról van szó? Mert nagyon nem mindegy milyen a szőre.
2014. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Saját használat alatt azt értem, hogy a saját kutyámat akarom vele nyírni. Értsd jól :D amúgy Schnauzerem van, második válaszoló, s azért nem trimmelem, mert rossz minőségű a szőre, már próbálkoztunk vele, s nem kiállításra szánom.
2014. márc. 3. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Az ezzel a baj, hogy ha lenyírod a szőrét, akkor a szőr teljesen elveszti a "snacis" jellegét, hullani sem fog kevésbé. De te tudod.


Egy normális nyírógép ára, amelyet valóban érdemes megvenni, az 40-60 ezer Ft között van. Semmiképpen sem ajánlom a fodrászüzletekben kapható 12-15 ezer Ft-os gépek megvásárlását, mert akár 1-2 alkalom után örökre búcsút mondhatsz a fodrászkelléknek. Vannak direkt ilyen kutyanyírógépet, márkát sajnos nem tudok ajánlani. Esetleg látogass el pár kutyakozmetikába és kérdezd meg/nézd meg ők milyen gépet használnak.

2014. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :D énis trimmelni szeretném, de eléggé úgy tűnik, hogy nem trimmelős a szőre:D de még várok 1-2 hónapot :D amúgy a trimmelős szőrűeknek a fejüket, fülüket, nemi szervük körül is trimmelik a szőrt, vagy ott nyírják?
2014. márc. 3. 23:05
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Olyan gép, amelyik viszi a kutya szőrét, elég drága. Az emberi használatra valók egy alkalom után kipurcannak. Kipróbáltam egyszer én is, dobhattam ki a gépet.
2014. márc. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!