Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttatok már ilyen szemű kutyát?

Láttatok már ilyen szemű kutyát?

Figyelt kérdés
A kutyám szeme szó szerint fekete és teljesen közelről sem látszik a pupillája...még sohasem láttam másik ilyen szemű kutyát :O Kis démon (lehet túl sok Odaátot néztem) :D Normális ez?
2014. márc. 4. 08:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A kép alapján teljesen normális :) De ha nagyon aggódsz, érdeklődj az állatorvosodnál.
2014. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Szemfehérje van neki,pont a képen nem látszik mert rám nézett, de én most a pupilláját keresem :D


8-as és akumi nem küldenétek képet a kutyáitok szeméről?

Na most már kíváncsi vagyok vannak-e még ilyen kis démonszemű kutyák :D


Szitukaaa ennek a huskynak is nagyon sötét a szeme de ha közelről nézem látszik, hogy sötétbarna és ott van középen a kis pupillája, de az enyémnek teljesen fekete és semennyire sem lehet látni a különbséget. Az alsó szemhéja egy része is feketén pigmentált és pont olyan fekete a szeme is. Teljesen közelről megnéztem neki és nem látni.

2014. márc. 4. 13:54
 13/17 Akiteki ***** válasza:
A tibeti terrieremnek ugyanilyen volt a szeme. Gombszeműnek hívtam.
2014. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja, pupilla, sorry, reggel volt még... :D Akkor nem szóltam, az enyémnek látszik mindene, barna a szeme :) Pláne fotón, ott még be is csillan a pupillája.
2014. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Akiteki, esetleg egy képet? Kíváncsi lennék :)
2014. márc. 4. 15:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Fotózz rá kicsit oldalról vakuval. Nekem a deguimnak néz ki úgy, minta fekete lenne az egész szeme. Valójában csak nagyon sötét barna, és eszméletlen kicsi a pupillájuk, de így oldalról fotózva kicsit eltérő barna színnel meg lehetett látni pupillájukat. Vizsgálta doki is az egyik szemét, és azért nem tükröződik zölden vissza pl. vakuzásnál a szemfeneke, mert neki az a pigment hiányzik a szemfenekéről, csak egyszínű sötétbarna, rágcsálóknak az albínókat leszámítva ilyen, de kutyában is előfordulat ez a szemfenéki szín, azt mondta a doki. :)
2014. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Akiteki ***** válasza:
Nem maradt olyan képem róla, amin jól látszana a szeme.
2014. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!