Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy egy ágyban aludhassak a kutyámmal! Pedig tisztább mint sok ember! Hogy győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Amikor megkaptam megígérték többször is, hogy bent lehet velem a szobámban HA én takarítok fel utána amíg átjön a bejárati ajtón hozzám! Fel is mosok utána/söprök, de azt nem engedik, hogy az ágyamban aludhasson! Pedig tisztább mint sok ember!

És én úgy akarok vele aludni, hogy átölelem!


De nem engedik, mert hogy "kutya" és én ember vagyok!

De megmondtam, hogy nem kutya HANEM CSALÁDTAG!


De nem engedik akkor se!


Hogy győzzem meg őket? Én a kutyámmal akarok aludni!

Kit érdekel, hogy szőrős lesz a lepedő, vagy rám nyálzik alvás közben?

Vele akarok aludni!

16L


2014. márc. 4. 14:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%
A kutya nálunk is családtag, mégsem alszik az ágyunkban, mert egy: nem ő a falkavezér, kettő: ez neki szivatás, és három: van saját helye.
2014. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne aludjon az ágyadban, mert könnyen elpimaszodik :) AZ ágy a Te területed, te vagy a falkavezér és az a kis privát szférád. Aludjon az ágyad mellett a kis vackában, hidd el, ugyanolyan boldog lesz :)


Ha kicsi fajta akkor meg az ő érdekében NE aludjon veled, simán eltörheted valamiét ha ráfordulsz álmodban.

2014. márc. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!