Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Cesar Millan videóról? Mi történt valójában?

Figyelt kérdés

Lehet,volt már a kérdések közt,bár végig néztem párat és nem találtam. Nem igazán értem a kutya reakcióját,ezért kérem a véleményeteket,hátha ti el tudjátok nekem mondani,mi is történt.


https://www.youtube.com/watch?v=nJyPPbZxyXw&feature=youtube_..


2014. márc. 4. 20:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

a videó végig kommentálja és kimerevíti azokat a részeket amik érdekelnek téged :D


Amúgy a kutya qrvára nem volt nyugodt amikor cesar már azt hitte hogy az.. Volt ornyalás a farka merev és el is fordult tőle, de úgy hogy közbe folyton cesart nézte. A végén meg a harapás előtt roszkor nyúlt hozzá mert pont akkor fordította vissza a kutya a fejét.


Lényegében a főprobléma hogy a kutya szinészkedésből feküdt le csak. és ezt cesar rosszul értelmezte és nem vette észre a pici jeleket mert akkor nem nézett oda hanem éppen a gazdáknak okoskodott.

2014. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelt a kutyára, mert a gazdának magyarázott. Ami nem baj, mert hát azért van ott, hogy a gazda megértse, mit és miért kell csinálni, de ebben a helyzetben körültekintőbbnek kellett volna lennie.
2014. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Akiteki ***** válasza:
88%
Hát ezt elszúrta. A kutya átverte. Szerencse, hogy ilyen hamar elengedte, de így is murvára fájhatott.
2014. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Akiteki ***** válasza:
81%
Megnéztem még egyszer. Szerintem abban a pillanatban rontotta el, mikor az első odakapás után nem rántotta el a kezét. Nem gondolta, hogy a kutya komolyan gondolja és nem csak fenyeget.
2014. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Elrántotta, csak arra nem számított, hogy a kutya ráveti magát.
2014. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
38%
Nem is rántotta el a kezét -.- otthagyta !
2014. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
14%

Pár gondolat a videóhoz.

Szerintem ez az egyik legidétlenebb videója, és mégcsak azt sem mondhatnám, hogy nem érdemelte volna meg amit kapott.


A kutyáknál az egyik legerősebb ösztön, az evés. (ez szolgálja az életbenmaradásukat) Szerintem, nem vette komolyan a kutyát, túl biztos volt magában --kb ki ha én nem, olyan profi vagyok- ezért felületesen kezelte a helyzetet, ezért harapták meg.


Másik: nem értem, miért kell a kutyát cs*szegetni amikor eszik. Ha enni adok a kutyámnak, szépen leteszem elé a tálat, ő megvárja míg elétolom... Onnantól az övé, és kész.


Így pl azt nem értem, hogy ezt a "csávót" miért zavarja konkrétan, hogy a kerti kutyája igényt tart rá, hogy zavartalanul és nyugodtan megehesse a porcióját.

Szerintem, ha nem arcoskodott volna fölötte folyton, és nem cukkolta volna, fel sem merült volna az egész probléma.

2014. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Elrántotta (magához húzta), csak nem ugrott el, mert nem gondolta, hogy a kutya kiugrik.
2014. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 piriiiiii ***** válasza:
5%

Az, hogy mi a fenéért zaklatja az állatokat az ember?!

Értem én, hogy pszihológia, meg lélektan, meg stb, meg az állatok vizsgálása, és ez idáig rendben is van, de miért így? A kutya egy ösztönlény. Megzakkan az ilyen fasságoktól. Az ember cseszegesse csak a saját fajtáját! Abban úgy is annyira jó!

2014. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem, hogy miért van felkapva ez a cesar, egy idióta.
2014. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!