Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki megtenné hogy részletes...

Valaki megtenné hogy részletesen elmagyarázza hol van a budapesti cerberos?

Figyelt kérdés
Szombaton megyünk, de még nem voltam ott és mindenki rémisztget hogy a semmi közepén van és így meg úgy el fogok tévedni... Addig megvan hogy az Örs vezér teréről a 10. megálló a 44-es busszal, de ott pontosan merre kell majd indulni, mit fogok látni? Ha bementem kihez kell mennem szólni hogy itt vagyunk? Minden választ nagyon köszönök!
2014. márc. 5. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ennél pontosabb leírást nem tudok adni :D AMúgy anyira nincs eldugva

2014. márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező már megnézte a google térképet csak az nem elég jó neki. Mert nyilván ott kezdi valaki és nem itt a "hogy jutok oda" kérdéseket.

Kit keress? Odamész és az első embert, aki szembejön veled megszólítod és megkérdezed. Ha nem ő az elirányít, ha ő az mázlid van. Ha nem tudja kihez fordulj, megkérdezed a második kutyával ácsorgó egyént. Nem olyan nehéz, mint ahogy elsőre tűnik. :)

2014. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sose értettem hogy ha van egy pontos címe valakinek akkor hogy nem tud oda találni :D Aki nem képes térképet használni az használjon GPS-t már lassan minden telefonon van.


Megkeresed a pesti határút és a Prohászka Ottokár utca kereszteződést és onnan követed a kutyaugatást :D

2014. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Megértem, hogy fegyelmezetlen a kutyád. :) Ennél több önbizalmat!!!
2014. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1-es: Köszi, a térképet már én is megnéztem, többet is csak nem volt teljesen világos mert egy helyen van jelölve a cerbi honalpon, egy másikon ha beírom a pontos címet, és most ahol te linkelted megint máshol van, de gondolom ez azért lehet így mert elég nagy terület.

2-es: Valóban, nagyjából tudom merre van csak gondoltam van aki pontosabban tudja. Azért parázom mert azt mondták egy nagy kietlen puszta, valami fabódéban fekszik egy kutya, és baromi sokat kell gyalogolni mire odaér az ember, de lehet csak riogattak.

3-as: Valószínűleg odatalálnék egyedül is, csak gondoltam megkérdezem a gyakorisokat, mert tudom hogy sokan járnak oda. Nincs kocsim, így is metrózhatom meg buszozhatom vele át a várost, ha sosem voltam még valahol főleg kutyával nem szeretek bóklászni, ráadásul időre megyünk.

4-es: Ne 2-3 mondatból ítélkezz. Nem hiszem, hogy csak akkor mehet valaki iskolába ha fegyelmezetlen a kutyája. Elég rég gyakorizom és én szoktam sokszor tanácsot adni a többieknek falkavezérségről, pórázfegyelemről, kutya etikettről. Nem is könnyű kutyám van, menhelyről hozott shar pei-németjuci keverék kan, és pont nem nevelni viszem hanem a képességeit fejleszteni az őrző-védőn. Úgyhogy kérlek máskor kérdezz előbb.

Azért köszi mindenkinek!

2014. márc. 5. 09:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon korai időpontra megyünk, szerintetek BP. belvárosból elég 1 óra odaérni? Csak mert mondom azt hallottam többektől hogy nagyon sokat kell gyalogolni odáig és nem tudom felmérni, valakinek a nagyon sok az 2 perc, valakinek negyed óra. :D
2014. márc. 5. 09:47
 7/10 anonim ***** válasza:
45-ös busz.... Ha a térkép alapján mész, oda találsz ne parázz. Biztonságért írd fel a kiképző telefon számát, és ne számold ki az időt, indulj legalább fél órával előbb mint amit az útvonaltervező ír.
2014. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:
100%

A busztól tényleg sokat kell gyalogolni. Elég hosszú az utca és a legvégén van a suli. Nem a semmi közepén, hanem az utca végén. Vele szemben van egy ház, a háta mögött a kiserdő. És nem fabódé, hanem egy faház, a terület meg rendes kerítéssel körülkerítve.

Indulj el időben, mert kb. 20 perces séta a busztól.

2014. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Őrsön az IKEA elől megy a busz.Menetidő kb.25-30 perc,plusz míg a belvárosból odaérsz az Őrsre+a séta.

Én inkább 2 órát számoltam mindig a Blahától,mikor még Pesten laktunk és odajártunk.

2014. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%

"Úgyhogy kérlek máskor kérdezz előbb."


Ne haragudj, de nem fogok kérdezni tőled máskor sem. Ahhoz a kérdésed alapján túl egysz....rű vagy.

2014. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!