Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS, Miért változott meg...

FONTOS, Miért változott meg öreg kutyám hangja?

Figyelt kérdés
Kutyám már nagyon öreg,sajnos hogy pontosan hány éves nem tudom,mert már idősen fogadtam be az utcáról,ez látszott rajta.De viszont azért elég jól tartja magát,csak azt vettem észre hogy megváltozott a hangja,másabb lett,alig hasonlit a régi hangjára.Megvizsgálta a doki,azt mondta nincs baja a torkával.Semmi más tünete nincs,csak a hang változás.Lehetséges hogy az idős kora miatt????

2014. márc. 5. 10:23
 1/5 Firestorm ***** válasza:

Ez természetes folyamat.Ha hallottad volna Artúrt fiatalon ugat meg idősen jól kinevetted volna :)

Öreg korára olyan hangja lett,mint egy repedt fazéknak :)

Gondolj bele a kölyök kutyáknak milyen hangjuk van,vékony ilyen tipikus kölyök,aztán mikor felnőnek erősebb hangjuk lesz és idős korukra kissé rekedtebb :)

2014. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat ez egyre rosszabb akkor,mert akkor mar teljesen azzal kell szembesüljek hogy szegénykém már nagyon megöregedett,...és még azt sem tudom hány éves,mennyit lesz még velünk,...:-((((
2014. márc. 5. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:

ne azon aggódj, hogy még mennyi időt lesz veletek, hanem élvezzetek ki vele minden egyes percet és tegyétek boldoggá :)


ami meg a hangját illeti: gondolj bele, hogy az embereknek is megváltozik a hangja az idő múlásával

2014. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp azon vagyok,hogy boldog legyen,szegénykémet kidobták,öreg kutya létére,de én befogadtam,már 4 éve velünk van,és örülök hogy legalább élete utolsó éveit,idős korát már szerető családban töltheti.És nagyon de nagyon hálás érte,...csak olyan szar ez hogy a jelek szerint hirtelen öregedett meg mégjobban,és olyan kevés ez a 4 év amióta velünk van,ugy szeretném ha többet lehetne még velünk,...de minden percet kihasználok vele és igyekszem minél szebbé tenni az öregkori éveit...nagyon szeretjük,és a többi kutyám is nagyon szereti,főleg amelyikkel együtt befogadtam,ketten kóboroltak egy kis kölyökkutyával,ő viselte a kicsi gondját az utcán,aki ezért teljesen apukájának tekinti,...neki is nehéz lesz ha elmegy,nem csak nekunk....:-(((
2014. márc. 5. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
ne gondolj erre. mert ugyis elkerulhetetlen:( elvezz minden parcet meg eveket lehet veled, ha amugy jol van nem szamit a hangja melyulese, gondolj arra hogy meg hosszu evekig fog repedtfazekkent ugatni:)) csak szeresd, ne agodj az ido mulasan!(habar el se hiszed mennyire megertelek, nagyon de nagyon rossz mikor menniuk kell, de nem tehetunk ellene semmit:(
2014. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!