Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idővel vettetek magatok...

Mennyi idővel vettetek magatokhoz új kiskutyát mikor elpusztult az előző kutyátok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Korubelul 1 evet vartunk.
2014. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
3 hét elteltével
2014. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Imola Ágnes ***** válasza:
kb másfél hónap. Rá két hétre jött még egy... örökbefogadott volt mind a kettő, az előző, aki 13 évesen halt meg, rossz körülmények közül megvásárolt keverék volt. Szerintem sokat segít, ha örökbe fogadsz, hisz tényleg teszel vele valami nagyon jót...ennél szebb emléket nem állíthatsz a kutyádnak...
2014. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindjart masnap. Nem volt egy atgondolt dontes, sot inkabb csak ilyen hirtelen otlet. De akkor es ott ugy ereztem belepusztulok a maganyba es a fajdalomba ( a kutyam 17 evesen aludt el magatltol). Masnap fogtam magam es kimentem a helyi menhelyre, ahonnet elhoztam a legbanatosabban nezo kutyust, egy kb. 1 eves vizsikevereket. Kiderult gazdatol vettek el, aki verte. Ezutan egymas lelki sebeit gyogyitottuk :) Most lesz 8 eve, hogy velem el.
2014. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8 év.
2014. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hónapja már, hogy meghalt az ideiglenes kutyám, de még mindig nem érzem úgy, hogy kész lennék egy új kutyát magamhoz venni. Szerencsére van 2 sajátom, így nem vagyok kutya nélkül, akkor lehet, hogy már hoztam volna. Vigyáztam egy ismerősöm kölyökkutyájára, de képtelennek éreztem magam nevelni, törődni vele, fegyelmezni, egyszerűen még gyenge vagyok lelkileg. A saját kettőm viszont jó hogy van, őket már ismerem, rájuk van erőm.
2014. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eeve több kutyám van egyszerre. A legidősebb 12,5 éves, már évek óta tervezem, hogy milyen kutyám lesz legközelebb.
2014. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!