Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vasárnap mi is elvittük a...

Zozo200212 kérdése:

Vasárnap mi is elvittük a kutyákat, az enyém staffi mindig nyalogatta meg egy kicsit harapdálta a rotiveller száját, na ebből jó nagy bunyó lett, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Talán mert hagyod neki?
2014. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanulj már meg írni basszus!! Mi az a rotiveller??
2014. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szájnyalogatással azt jelzi a kutya--fogadj már el, bocs, hogy élek.

A rotinak először csak jeleznie kellett volna, hogy nem tetszik neki a helyzet. Egy morgás, fejmozdulat és abból a másiknak értenie kellett volna, hogy abba kellene hagynia.

2014. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi ez az egész sztori??

Mi az,hogy "mi is elvittük"??Mert még ki vitte el,meg hova?:D


A száj nyalogatása a behódolás egyik jele,ebből nem tudom hogy lett bunyó,de ha annyira értesz a kutyákhoz,mint a helyesíráshoz,akkor javaslom ne tarts se rotit se staffot.

2014. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en nem ertem hogy ki nyalta kinek a szajat:) na de mindegy. a lenyeg hogy nekem egy amstaff nagyon keverekem van, szocializacios gondjai vannak(most legyszi hagyjuk, hogy vigyem suliba es, hogy nem vagyok falkavezer, mentett, stb, mar felnott, z most mas kerdes, hogy sok gondom van vele, ugyanugy kezelem mnt a masikat amelyik pedig egy bamba barany) a lenyeg, hogy nala a szajnyalas lehet, hogy nem a felelem jele amikor egy kolyokkutyarol van szo?? nekem inkabb ugy tunik a tekintetebol, hogy le szerene vadaszni, nyalja a szajat(zt egy regebbi kutyusunk csinalta a cicakkal, de megtanitottuk neki hogy a macska az tabu), szoval ez lehetseges hogy nem felelem jele? mert tegnap kozlitettm fele olemben a kicsivel, hagytam, hogy mgszaglja de oda akart kapni:( mivel csak vigyazok a picurra nem kiserletezgetek(de ha a sajatom lenne akkor sem szivesen). koszi elore is az OKOS vaalszokat:))
2014. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi az ekezetek hianyaert meg az elutesekert, vacak, regi kulfoldi billentyuzet.
2014. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a saját szájnyalásról van szó. Arról, amikor egy kutya a másiknak nyalogatni akarja a szájaszélét.
2014. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!