Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek szegény kutyámmal?...

Mit tehetek szegény kutyámmal? Mert rühes.

Figyelt kérdés
Nagy a gond,szegény kutyám rühes volt de azóta már kenegettük és befjútuk egy szerrel és használt.Nyomát sem láttuk a rühnek,de most ismét rajta van és nincs itthon senki gondoltam segítek rajta valahogy de csak rontottam a helyzeten!!!Rossz látni ahogy szenved és vakarózik,tudom nagy szemét vagyok,hogy nem teszek ellen sokat de annyira sajnálom.Már egy kicsit öreg de legalább amíg él addig normálisan éljen!

2014. márc. 5. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Doki.Ad hatékony vegyszert,immunerősítőt,meg valamit,ami csökkenti a vakarózást.
2014. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én Betadine-nal kentem,meg hintő porral, 2-3 hét alatt tökéletesen meggyógyult. Amit a doki adott, nem használt.
2014. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rühös macskánkat állatorvoshoz vittük. Az beoltotta és elmúlt (akkor még kis nebuló voltam, tőlem nem fogadta el a pénzt, ami külön plusz pont a dokinak:)
2014. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Már egy évtizede kutyás vagyok, számtalan problémával szembetaláltam magam ez idő alatt, és volt valami, ami mindig használt: ÁLLATORVOS!
2014. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen embereknek minek kutya? Halálkomolyan kérdezem, milyen megfontolásból tartod? Ha sajnálod rá a pénzt, ha képes vagy végignézni hogyan szenved, ha az a legnagyobb jótetted felé, hogy itt a Gyakorin kérsz tippet, akkor nyilvánvalóan egy önző, lelketlen alak vagy, akkor meg miért vetted meg a kutyát? Nem fáj, amikor a szemébe nézel, a tudat hogy segíthetnél rajta, de szándékosan nem teszed?! Nem tízezres összeg a rüh kikezelése, de magától nem fog meggyógyulni! Mire vársz?
2014. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz, valószínűleg NEM tudod otthoni praktikákkal kikezelni és csak ártasz neki. Neked is érdeked, hogy kigyógyítsd, mert te is elkaphatod tőle és akkor megtudod milyen vacak érzés.
2014. márc. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Odaírtam hogy nagy szemét vagyok hogy NEM TUDOK RAJTA SEGíTENI!Nem szándékosan nem teszem,szeretem a kutyákat és nem vagyok perverz köcsög aki szándékosan szemvedteti!!!

De mondtam hogy segítséget kérek,egyébként elmentem dokihoz és mostmár rendben van minden vele!Megértem,hogy szemét vagyok mert nem segítettem rajta,oda is írtam,hogy sajnálom...erre ő fog és ír egy nagy marhaságot ami a problémádon nem segít!Ő most így mester,a valászod annyit ért mint csontváznak az ajakrúzs(nem lesz tőle szebb)!

2014. márc. 6. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!