Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire utal ha a kutya vért...

Mire utal ha a kutya vért csepegtet maga után? Tudnék valamit tenni érte?

Figyelt kérdés
pár hete nőstény kistestű keverék kutyánk vércseppeket hagy maga után. nem tudom pontosan melyik nyílásából jöhet. most februárban töltötte a 14. évét szval elég idős kutya mitől lehet ez? nem látszik egyébként betegnek szval nem letört vagy kedvetlen. lehet csak én látom bele de mintha a pocakja is nőni kezdett volna lehet hogy vemhes lett és azért van? (néha átszökik a szomszéd kutya éjszaka de a miénk még sosem szült, nem is tudom egyáltalán életben maradna-e már ennyi idősen) vagy valami bélgyulladás lehet?
2014. márc. 6. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg így, hogy már 14 éves igazán érdemelne annyit, h elviszed egy tetves állatorvoshoz. Vagy nem?
2014. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk is volt ilyen a keverék kutyánkkal ő 19 éves volt.

Az állatorvos azt mondta hogy hugyköve van.Sürgősen vidd orvoshoz szerintem.Amúgy pisil rendesen vagy csak küszködik vele jó lenne tudni.

2014. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ahogy észreveszem a széklete és ürítése is normális
2014. márc. 6. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

szia!


Valószínű, hogy méhgyulladás. El kell vinni dokihoz, mert belepusztul a kutya.

2014. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
87%

14 évesen még sosem tüzelt?

Vidd el sos egy orvoshoz.

2014. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
14 éves a kutyád, valahonnan csöpög belőle a vér, de nem jutott eszedbe elvinni egy állatorvoshoz? És ha vemhes lett, nem, nem maradna életben. Méhgyulladás is lehet, amibe pár nap alatt belehalhat.
2014. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy meg nem kellett volna ivartalanítani? Most már mindegy, de ha lesz még egy kutyád akkor ivartalanítsd!
2014. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!