Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy kétéves angol...

Vettem egy kétéves angol bullterriert, gyilkolja a többi kutyát, meg szanaszét rág mindent, utóbbira mi a megoldás, már ha van egyáltalán?!

Figyelt kérdés
Egy büdös köcsögtől vettem,aki tönkretette a gyomrát,nem mondta,hogy kártékony,azt se,hogy egyedül tartható,csak jót mondott róla. Az tetszett volna neki,hogy megellik eladja a kiskutyákat jó pénzért.
2014. márc. 6. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaiskola az előbbire, rengeteg mozgás az utóbbira. És persze minden helyzetben te legyél a főnök, ha tisztel téged és nem unatkozik, akkor nem rombol otthon.
2014. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kutyaiskola,viccelsz?? :O :D
2014. márc. 6. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
gyanítom nem viccnek szánta....
2014. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ebben vicc,azt mondd meg?Nekem volt IPO I.munkavizsgás bullterrierem,versenyeztünk,bemutatóztunk,dolgoztunk együtt sok évig.A mostaniak egyike agility,flyball,engedelmességi órákra járt.

Vannak olyan kutyasulik,ahol rehabilitáció-szocializáció foglalkozás van,nem drága,sőt van ahol ingyenes.

Szobakennelt ajánlom rágás ellen,nekünk bevált.Tettünk be sok rágicsát(bullterrier hajlamos egybe lenyelni!)és elszórakozott.

2014. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Kutyák:szájkosár.Ha menne neki másik kutyának,fojtóval szépen berántod láb mellé és erőteljesen rászólsz,letiltod.Nem üvöltve!
2014. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz majd vicces, ha kárt tesz egy másik kutyában és jobb esetben a tulaj csak azt kéri, hogy fizesd az állatorvosi számlákat. Rosszabb esetben feljelentenek, bár ez még mindig nem a legrosszabb eset (pl. gazdák bosszúja...)
2014. márc. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kutyasuli...
2014. márc. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem enyhén nevetséges, hogy vesz valaki egy bullt (bár ez akármilyen kutyafajtára érvényes, de a bullra hatványozottan) és SEMMILYEN negatív tulajdonságra nincs felkészülve. láttad, hogy gondok vannak a gazdával. mit gondoltál, a kutya megnevelte saját magát a két év alatt? kutyasuli a megoldás, mert ha képes lennél egyedül kezelni a problémákat, akkor nem lennél most itt.
2014. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!