Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges eltört a kutyám...

Lehetséges eltört a kutyám lába egy baleset miatt. Mivel nem tudjuk, ezért azt mondták majd begyógyul. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Történt délután egy baleset,a macskámat elütötték,a kutyám meg a fészer tetejéről leesett.Felmenni feltudott,de lejönni nem.Ugrott,és a hátsó lábaira esett.A bal hátsó lába megdagadt,és nagyon felhúzta.Lesem teszi.Nem is jár rajta.Kicsit kifordultan tartja.Bedagadt neki.Szeritnetek meghúzta,kificamodott,vagy eltört?

2014. márc. 7. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Állatorvos.
2014. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
ÁLLATORVOS MIRÉRT NEM LÁTTA MÉG??? Ha a te lábad eltörik akkor is "majd begyógyul"? Azonnal orvos, fájdalmai vannak!
2014. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
És mi lenne ha elvinnéd orvoshoz és nem csak néznéd a kínlódását b+???????
2014. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha ficam lenne már ráállna valamennyire... Törés vagy szalagszakadás, iszonyú kínokat él át ha rá sem áll így kezeletlenül. A macskát meg elütötték, belső sérülése is lehet, ő sem volt orvosnál?
2014. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszaitokat..Teljesen be pánikoltam,hívni fogom az állatorvosunkat.A macskám azonnal helyben elpusztult,miután elütötték. :(
2014. márc. 7. 18:32
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Mi lenne, ha nem tartanál állatokat? Nem akarlak még én is bántani, de lásd be, hogy nem vagy képes élőlényekről gondoskodni. :(
2014. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rengeteg állatunk van.Ló,póni,tehenek,birkák,sertések.. stb. Csak nincs itthon rajtam kívül senki,és a kocsi sincs itthon.Nem fogok 8 km-ert gyalogolni,míg beérek a városba..Meg pont ne te mond már meg hogy nem való nekem az állat.Ezek közt nőttem fel.Mindenki aki ismer csak dícsér,Különben is van még 5 kutyánk.
2014. márc. 7. 18:37
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

"Különben is van még 5 kutyánk" Ja bocsi, akkor mit számít ennek az egynek a gyötrelme igaz? Hiszen van még öt, ha ezt esetleg el kéne altatni.

pfff -.-"

2014. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Most halt meg a macskád, és kínok közt szenved a kutyád. Mindenki dicsér..? Vakok között a félszemű a király. :/
2014. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Firestorm ***** válasza:
71%

Ne haragudj,de ha az én kutyámmal ilyen történik első dolgom orvoshoz vinni.Van taxi vagy vannak szomszédok akiket meglehet kérni,hogy segítsenek eljutni a legközelebbi orvosig,de van busz,villamos,troli,vonat,hév is.

Ha kistestű vagy 25-30 kg akár kézben is elviszem.

2014. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!