Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Nem kezdő kutyás vagyok. Faluban élek nagy kertes házban és hatalmas terület van mert az udvar és a kert nincs elválasztva. Olyan kutyára gondoltam ami házőrzésre is jó. Minden biztosítva lenne neki gondolok itt a fekhelyre ,sétákra,ennivalóra,tanulás. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. márc. 7. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, van-e most kutyád. Ha mindenképp fajtatisztát akarsz, javaslom a németjuhászt, vagy a rottweilert abban az esetben, ha megfelelően lenne tanítva, mert az utóbbi eléggé be tud vadulni, ha nem kemény kéz által van irányítva. Ha keverék is jó, keresgélj a menhelyen, ahol segítenek megtalálni a megfelelő kutyust neked.
2014. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fajtatisztát szeretnék és egyedüli kutyus lenne.
2014. márc. 7. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Kint lenne? Mekkorára gondoltál?


Nekem, ha ilyen körülményeink lennének, kuvaszom vagy komondorom lenne. Vagy megint mudi, mert bár kicsi, de hangos és bátor. xD

2014. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha területőrzőnek kellene leginkább, akkor kaukázusit, közép-ázsiait ajánlanék, de nagy területen jobb, ha több kutya is van.
2014. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Firestorm ***** válasza:
Kaukázusi,Káj,Roti,Sarplanic,Komondor,Cane corso,Kanáriszigeteki kutya,Argentin dog,Fila Brasileiro
2014. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Malionis, németjuhász. Bátran ajánlom őket :D
2014. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!