Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy emberke árulja a 2 hetes...

Egy emberke árulja a 2 hetes kölyök kutyákat ami felháborító én meg akarom szerezni az egyiket mert többiekre nem lenne elég összegem de nagyon akarok segíteni legalább egyiken! Ilyenkor hogy tudnám felnevelni anyja nélkül a kis kutyust?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem sok eséllyel,ráadásul pénzt is adsz érte,tehát a tulaj eléri a célját,a kutyusnak meg jó esélye van elpusztulni..


Jelentsd fel az illetőt mindenképp,mert ez bűncselekmény. Állatvédőszervnél,vagy a helyi jegyzőnél.

2014. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Én is azt javaslom, hogy jelentsd egy hivatalos intézménynél!

A felnevelés pedig lehetséges tépszerrel, ezt lehet kapni nagyobb állatkereskedésben (Pl. Freshnapf), de állatorvostól is kérhető. Cumisüvegből kell itatni.

2014. márc. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Az, hogy árulja miért baj? Az is oda van írva, hogy azonnal elvihető?

Minden áron feljelenteni, mert nagy állatvédő vagy? Előbb cselekszünk és utána kérdezünk igaz? Megint átestek a ló túloldalára.

Undorítóak vagytok!!!!!!!!!!!!!!

2014. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Igaza van a 3.-nak, mert az hogy már felrakta 2 hetes kölyköket a netre az nem jelenti azt, hogy oda is fogja adni! A legjobb hírű kennelekben is 8 hetesnél fiatalabban kezdik el hirdetni a kölyköket!
2014. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha tényleg elvihetők két hetesen,ne vedd meg.Ez nem segítség,hanem a szaporítás támogatása.Amíg talál vevőt,újabb és újabb almokat fog lehozni.Továbbá akkor se vedd meg,ha nem kapsz hozzá papírokat,ami nem simán az oltási könyv.Nagyon ráfázhatsz,ha ilyentől vásárolsz.Könnyen kaphatsz egy beteg vagy idegroncs kutyát,akire a gatyádat ráköltöd,szaporítónál másra nem számíthatsz.

Ha tenyésztő keres előre vevőt a kicsiknek szerződéssel,garanciával,az más.De ott 8 hetesen fogod megkapni a kiskutyát,teljes útmutatással etetéstől kezdve mindennel kapcsolatban.

2014. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Akiteki ***** válasza:
85%
Ne támogasd a szaporítást. Ha most megveszik tőle az összes kölyköt, legközelebb is csinál egy rakattal, mert jó biznisz.
2014. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Kaphatnánk egy linket?
2014. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nem vettem meg de a mai napon már ingyen adja őket és tegnap beszéltem vele nem a legjobb helyen találhatóak mondhatjuk gettóba... [link]
2014. márc. 10. 07:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy menhelyről fogadj örökbe.Ha talál új gazdit a kölyköknek akár ingyen is,akkor legközelebb is lehoz almot,hiszen az előzők is elkeltek mind.
2014. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem árulja, olvasd el a hirdetést, én megnéztem. Azt írja ingyen elvihető! Lehet hogy csak igyekszik mielőbb gazdát találni nekik.
2014. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!