Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera Adult Agilo vagy Happy...

Josera Adult Agilo vagy Happy Dog Naturcroq Adult Active?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb minőségű táp kistestű sportkutyának?

2014. márc. 9. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

A happy dog teljesen felejtős,alig van benne hús,és mellette teli nyomták gabonával.


A Joseráról nem találtam részletes leírást,de szerintem a Brit Sport-tal jobban jársz,vagy a BARF etetési modellel.

2014. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
mi Joserával etettünk, bevált, a kutya is szerette, a szőre is szép volt a Happy Dog se olyan nagyon rossz de inkább a Josera
2014. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Ahhoz képest, hogy telenyomták gabonával, a Happy Dog az egyetlen középkategóriás táp, amiből van gabona és csirkementes. Sajnos az én kutyámnak ez kell, a Joserát végignyálaztam és nem találtam olyat, amiben nincs szárnyas.
2014. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a josera jobb, de abból is az "emotion" termékcsalád.


[link]

2014. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor még egyszer megnézegetem a Joserákat... Alapból BARF-ozunk, de nyáron utazgatások meg aztán költözés miatt nem lesz tartható sajnos :( Eddig Eukanuba Jogging&Agility-t kapott, de az sajnos nagyon drága...
2014. márc. 9. 15:59
 6/9 anonim válasza:

No akkor Happy Dog összetétel:bárányhúsliszt (21%), rízsliszt (21%), kukorica, kukoricaliszt, töpörtyű, napraforgóolaj, melaszszelet, májhidrolizát, almatörköly (szárított) (1,5%), tojáspor, konyhasó, élesztő (szárított), káliumklorid, tengeri alga (szárított), lenmag (0,2%) árpa (erjesztett) (0,2%), kagylóhús (szárított) (0,05%), articsóka, pitypang, gyömbér, nyírfalevél, csalán, zsálya, koriander, rozmaring, kakukkfű, édesgyökér, kamilla, gyöngyvessző, medvehagyma (növényi tartalom összesen 0,16%).

Brit:bárányhús (25 %), rizs,rizs-protein, csirkezsír (tokoferolok által védett), lazacolaj, sörélesztő, natúr aroma, szárított alma, ásványi anyagok, gyógynövény és gyümölcs kivonatok (300 mg/kg), mannan-oligoszacharidok (150 mg/kg), frukto-oligoszacharidok (100 mg/kg), schidiger-jukka kivonat (80 mg/kg), organikus réz, organikus cink, organikus szelén.

josera:A kukorica, hús és rizs megfelelő aránya révén könnyű, ugyanakkor a kutya minden igényét kielégítő táplálóanyag- és energiatartalmú, etetésre kész táp.

Baromfihúsliszt (25% csirkehús), kukorica, rizs, kukoricaliszt, baromfizsír, répapép, ásványi anyagok


Tehát látható mindhárom tápban majdnem azonos a hús arány.A brittel az a bajom hiába veszek csirkeallergiás kutyámnak bárányosat abban is van csirkezsír.A Josera nekünk nem vált be.A Happy dogból meg igen van gabona mentes,és a bárányos és lazacos garantáltan csirke mentes,ha valakinek erre van szüksége.

2014. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves kérdező, én is pontosan ugyanígy vagyok mindennel, mint te (kis sportkutya, barf, eukanuba j&a, utazás, költözés):D Szerintem én Joserából a high energy-t vagy az adult festivalt választom, mert azokban van zöldkagyló is.
2014. máj. 13. 15:37
 8/9 A kérdező kommentje:
LOL ez a saját kérdésem volt? XD
2014. máj. 13. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂
2021. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!